Ir directamente al contenido
Logotipo de Weusthuis Makelaardij

De Eendracht 206

7651CZ Tubbergen • Overijssel

Disponible

€ 322.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.300

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.450) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 330.800

Precio de compra /m²: € 4.082

Galería de fotos

Descripción

Wonen op een centrale locatie in Tubbergen met alle voorzieningen binnen handbereik en het gemak van gelijkvloers wonen? Dit appartement op de tweede woonlaag aan De Eendracht 206 biedt je die combinatie! Het appartementencomplex is in 1997 gebouwd en bestaat uit prettige, overzichtelijke appartementen. Het aangeboden appartement is eenvoudig afgewerkt en vraagt op enkele punten nog om verdere afwerking, waardoor je de mogelijkheid hebt om het geheel naar eigen smaak te moderniseren en in te richten. De woning beschikt over een functionele keuken, voorzien van de benodigde gemakken, en een lichte woonkamer met grote raampartijen die zorgen voor een aangename natuurlijke lichtinval. Daarnaast zijn er twee slaapkamers aanwezig en beschikt het appartement over een balkon waar je heerlijk buiten kunt zitten en genieten van de buitenlucht.  De ligging van het appartementencomplex is bijzonder gunstig. Vanuit hier wandel je binnen enkele minuten naar het centrum van het gemoedelijke dorp Tubbergen, waar je terecht kunt voor de supermarkt, diverse speciaalzaken en gezellige horecagelegenheden. Daarnaast beschikt Tubbergen over goede sportvoorzieningen en wordt het dorp omring door het Twentse landschap, met volop mogelijkheden om te wandelen en te fietsen in een rustige, groene omgeving.  Kortom, een praktisch en licht appartement met een goede basis en volop mogelijkheden om het geheel naar eigen wens te moderniseren. Dankzij de centrale ligging en de gelijkvloerse indeling is dit een fijne woonplek voor zowel starters, doorstromers als mensen die op zoek zijn naar een comfortabel en compactere woning. Benieuwd naar de mogelijkheden? We laten je het appartement graag tijdens een bezichtiging zien! Indeling: Begane grond: Dit appartementencomplex kom je binnen via een door de bewoners afsluitbaar portaal met hierin de brievenbussen en het beltableau. In de gezellig aangeklede entree kun je ervoor kiezen om met de trap naar boven te gaan, of met de ruime lift. Eerste verdieping: Via de voordeur op de galerij betreedt je de entree van het appartement, waar je toegang hebt tot een slaapkamer, het separate toilet en de woonkamer. De lichte woonkamer bevindt zich aan de achterzijde en kenmerkt zich door grote raampartijen die zorgen voor een prettige, natuurlijke lichtinval. Vanuit de woonkamer heb je direct toegang tot het balkon, eveneens gelegen aan de achterzijde, dit is een fijne plek om rustig te genieten van de buitenlucht. De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer. Vanuit de woonkamer bereik je de badkamer, de berging en een tweede slaapkamer. De hoofdslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en beschikt over grote ramen, wat bijdraagt aan een aangename sfeer in de kamer. Deze kamer biedt volop mogelijkheden om naar eigen smaak af te werken en in te richten. De badkamer is zowel vanuit de woonkamer als vanuit deze hoofdslaapkamer eenvoudig bereikbaar en is uitgerust met alle functionele gemakken, zoals een douche, toilet en een wastafel. De tweede slaapkamer, eveneens aan de voorzijde, is multifunctioneel en ideaal te gebruiken als extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Ook deze ruimte kan nog volledig naar eigen wens worden afgewerkt. Tot slot beschikt het appartement over een praktische berging, bereikbaar vanuit de woonkamer, die zorgt voor extra opslagruimte.  Souterrain:  Hier bevindt zich de berging die bij het appartement hoort.  Bijzonderheden: * Bouwjaar 1997; * Woonoppervlak ca. 79 m²; * Inhoud ca. 225 m³; * Energielabel: A;  * Beschikt over een balkon  * Comfortabel gelijkvloers wonen;  * Servicekosten bedragen maandelijks €177,45; * Complex is voorzien van een lift;  * Verwarming en warmwater middels HR-combiketel:  * Intercom installatie met spreek/luister verbinding;  * Aanvaarding in overleg; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom; * Mogelijkheid tot hypotheek met NHG (Nationale Hypotheek Garantie); * Check via of een starterslening mogelijk is voor deze woning;  * In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule/niet-zelf-bewoningsclausule opgenomen * Projectnotaris voor leveringsakte VG Notarissen te Amsterdam, tekenen op afstand middels volmacht mogelijk; * Notariskeuze hypotheekakte door koper; Jouw makelaar voor dit object: Penny Kuiper

Hipoteca berekenen

€ 322.500

Coste del comprador (estimado): € 8.300

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.450) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 330.800

2,78%

Anualmente

%

€ 16.125

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 322.500 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
79 m²
Contenido
225 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1997
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt, eigendom
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in centrum
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7651

Mapas de Google

Ver Tubbergen en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Tubbergen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Tubbergen. En 2026 había 5.900 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 391.000.

Inhabitantes

5.900

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 391.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

97

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Tubbergen
Año Inhabitantes
2021 5.768
2022 5.778
2023 5.850
2024 5.860
2025 5.900
2026 5.900

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Tubbergen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 372.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 391.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.555 0-15: 910 15-25: 680 25-45: 1.350 45-65: 1.450

Nivel académico

Hoger

1.230

Praktisch

1.090

Middelbaar

1.980

Origen de los residentes (2025)

Europa

260

Nederland

5.345

Buiten Europa

295

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 319
Appartementen 729
Tussenwoningen 424
Vrijstaande woningen 776
Twee-onder-één-kap woningen 461

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 86
1950 tot 1970 442
1970 tot 1980 509
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 261
2000 tot 2010 342
2010 tot 2020 134
2020 en later 134

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

814

Etiqueta C

605

Etiqueta B

434

Etiqueta D

216

Etiqueta A+++

135

Etiqueta F

115

Etiqueta G

88

Etiqueta A++

62

Etiqueta A+

60

Etiqueta E

57

Etiqueta A++++

46

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Tubbergen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.400 3.220
2021 1.640 3.280
2022 1.290 3.000
2023 1.050 2.960
2024 960 3.050

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.460

Appartement

Gas: 730 • Electricidad: 1.990

Tussenwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.500

Vrijstaande woning

Gas: 1.380 • Electricidad: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.080

Actividad empresarial en Tubbergen (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Número total de establecimientos empresariales: 685

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Tubbergen
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 11
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 21
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Tubbergen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Tubbergen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Tubbergen?

Tubbergen telt in 2026 ongeveer 5.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen ligt rond € 32.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tubbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tubbergen?

In Tubbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 776 woningen.

Meer viviendas in Tubbergen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.