Aller directement au contenu
Logo de Weusthuis Makelaardij

De Eendracht 206

7651CZ Tubbergen • Overijssel

Disponible

€ 322.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.300

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.450) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 330.800

Prix d'achat /m²: € 4.082

Galerie de photos

Description

Wonen op een centrale locatie in Tubbergen met alle voorzieningen binnen handbereik en het gemak van gelijkvloers wonen? Dit appartement op de tweede woonlaag aan De Eendracht 206 biedt je die combinatie! Het appartementencomplex is in 1997 gebouwd en bestaat uit prettige, overzichtelijke appartementen. Het aangeboden appartement is eenvoudig afgewerkt en vraagt op enkele punten nog om verdere afwerking, waardoor je de mogelijkheid hebt om het geheel naar eigen smaak te moderniseren en in te richten. De woning beschikt over een functionele keuken, voorzien van de benodigde gemakken, en een lichte woonkamer met grote raampartijen die zorgen voor een aangename natuurlijke lichtinval. Daarnaast zijn er twee slaapkamers aanwezig en beschikt het appartement over een balkon waar je heerlijk buiten kunt zitten en genieten van de buitenlucht.  De ligging van het appartementencomplex is bijzonder gunstig. Vanuit hier wandel je binnen enkele minuten naar het centrum van het gemoedelijke dorp Tubbergen, waar je terecht kunt voor de supermarkt, diverse speciaalzaken en gezellige horecagelegenheden. Daarnaast beschikt Tubbergen over goede sportvoorzieningen en wordt het dorp omring door het Twentse landschap, met volop mogelijkheden om te wandelen en te fietsen in een rustige, groene omgeving.  Kortom, een praktisch en licht appartement met een goede basis en volop mogelijkheden om het geheel naar eigen wens te moderniseren. Dankzij de centrale ligging en de gelijkvloerse indeling is dit een fijne woonplek voor zowel starters, doorstromers als mensen die op zoek zijn naar een comfortabel en compactere woning. Benieuwd naar de mogelijkheden? We laten je het appartement graag tijdens een bezichtiging zien! Indeling: Begane grond: Dit appartementencomplex kom je binnen via een door de bewoners afsluitbaar portaal met hierin de brievenbussen en het beltableau. In de gezellig aangeklede entree kun je ervoor kiezen om met de trap naar boven te gaan, of met de ruime lift. Eerste verdieping: Via de voordeur op de galerij betreedt je de entree van het appartement, waar je toegang hebt tot een slaapkamer, het separate toilet en de woonkamer. De lichte woonkamer bevindt zich aan de achterzijde en kenmerkt zich door grote raampartijen die zorgen voor een prettige, natuurlijke lichtinval. Vanuit de woonkamer heb je direct toegang tot het balkon, eveneens gelegen aan de achterzijde, dit is een fijne plek om rustig te genieten van de buitenlucht. De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer. Vanuit de woonkamer bereik je de badkamer, de berging en een tweede slaapkamer. De hoofdslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en beschikt over grote ramen, wat bijdraagt aan een aangename sfeer in de kamer. Deze kamer biedt volop mogelijkheden om naar eigen smaak af te werken en in te richten. De badkamer is zowel vanuit de woonkamer als vanuit deze hoofdslaapkamer eenvoudig bereikbaar en is uitgerust met alle functionele gemakken, zoals een douche, toilet en een wastafel. De tweede slaapkamer, eveneens aan de voorzijde, is multifunctioneel en ideaal te gebruiken als extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Ook deze ruimte kan nog volledig naar eigen wens worden afgewerkt. Tot slot beschikt het appartement over een praktische berging, bereikbaar vanuit de woonkamer, die zorgt voor extra opslagruimte.  Souterrain:  Hier bevindt zich de berging die bij het appartement hoort.  Bijzonderheden: * Bouwjaar 1997; * Woonoppervlak ca. 79 m²; * Inhoud ca. 225 m³; * Energielabel: A;  * Beschikt over een balkon  * Comfortabel gelijkvloers wonen;  * Servicekosten bedragen maandelijks €177,45; * Complex is voorzien van een lift;  * Verwarming en warmwater middels HR-combiketel:  * Intercom installatie met spreek/luister verbinding;  * Aanvaarding in overleg; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom; * Mogelijkheid tot hypotheek met NHG (Nationale Hypotheek Garantie); * Check via of een starterslening mogelijk is voor deze woning;  * In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule/niet-zelf-bewoningsclausule opgenomen * Projectnotaris voor leveringsakte VG Notarissen te Amsterdam, tekenen op afstand middels volmacht mogelijk; * Notariskeuze hypotheekakte door koper; Jouw makelaar voor dit object: Penny Kuiper

Prêt immobilier berekenen

€ 322.500

Coûts d'achat (estimés): € 8.300

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.450) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 330.800

2,78%

Annuellement

%

€ 16.125

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 322.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
79 m²
Contenu
225 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1997
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt, eigendom
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in centrum
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7651

Google Maps

Voir Tubbergen sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Tubbergen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tubbergen. En 2026 étaient 5.900 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 391.000.

Résidents

5.900

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 391.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

97

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tubbergen
Année Résidents
2021 5.768
2022 5.778
2023 5.850
2024 5.860
2025 5.900
2026 5.900

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tubbergen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 372.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 391.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.555 0-15: 910 15-25: 680 25-45: 1.350 45-65: 1.450

Niveau d'enseignement

Hoger

1.230

Praktisch

1.090

Middelbaar

1.980

Origine des habitants (2025)

Europa

260

Nederland

5.345

Buiten Europa

295

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 319
Appartementen 729
Tussenwoningen 424
Vrijstaande woningen 776
Twee-onder-één-kap woningen 461

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 86
1950 tot 1970 442
1970 tot 1980 509
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 261
2000 tot 2010 342
2010 tot 2020 134
2020 en later 134

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

814

Étiquette C

605

Étiquette B

434

Étiquette D

216

Étiquette A+++

135

Étiquette F

115

Étiquette G

88

Étiquette A++

62

Étiquette A+

60

Étiquette E

57

Étiquette A++++

46

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tubbergen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.400 3.220
2021 1.640 3.280
2022 1.290 3.000
2023 1.050 2.960
2024 960 3.050

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.740

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.460

Appartement

Gaz: 730 • Électricité: 1.990

Tussenwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.500

Vrijstaande woning

Gaz: 1.380 • Électricité: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.080

Activité dans Tubbergen (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Nombre total d'établissements: 685

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tubbergen
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 11
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 21
sep 2025 7

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tubbergen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tubbergen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tubbergen?

Tubbergen telt in 2026 ongeveer 5.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen ligt rond € 32.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tubbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tubbergen?

In Tubbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 776 woningen.

Meer maisons in Tubbergen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.