Direkt zum Inhalt
Logo von Weusthuis Makelaardij

Potgieterstraat 11

7651GA Tubbergen • Overijssel

Verfügbar

€ 415.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.150

2 % Übertragungssteuer (€ 8.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 425.150

Kaufpreis /m²: € 3.029

Fotoalbum

Beschreibung

Droom jij van een huis dat je volledig naar eigen smaak kunt vormgeven? Deze geschakelde woning aan de Potgieterstraat 11 in Tubbergen biedt alle ruimte en potentie om jouw ideale thuis te realiseren. De woning vormt een uitstekende basis voor kopers die hier hun eigen woonwensen willen gaan realiseren. De royale opzet van de begane grond valt direct op en biedt volop mogelijkheden om het geheel naar eigen inzicht aan te passen. Dankzij de ruimte aan de achterzijde van de woning is er de mogelijkheid om een slaap- en badkamer op de begane grond te realiseren, waardoor de woning ook geschikt is voor levensloopbestendig wonen. Daarnaast beschikt de verdieping over drie slaapkamers, die flexibel in te richten zijn naar eigen behoefte, bijvoorbeeld als werk- of hobbyruimte.  De woning is gelegen aan de Potgieterstraat in Tubbergen, een rustige en prettige woonstraat. Je woont hier op korte afstand van het gezellige dorpscentrum, waar alle dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten, speciaalzaken en horecagelegenheden binnen handbereik zijn. Daarnaast is de ligging gunstig ten opzichte van de uitvalswegen, hierdoor zijn omliggende dorpen en steden eenvoudig te bereiken. Wat Tubbergen extra aantrekkelijk maakt, is de groene en landelijk omgeving: binnen enkele minuten sta je midden in de natuur, ideaal voor liefhebbers van wandelen, fietsen en rust.  Kortom, een woning met volop potentie op een fijne locatie in Tubbergen. Ben jij opzoek naar een plek waar je jouw woonwensen volledig tot leven kunt brengen niet bang bent om de handen uit de mouwen te steken? Dan is dit jouw kans! Neem gerust contact met ons op voor het plannen bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden die deze woning te bieden heeft.  Indeling: Begane grond: Via de voordeur onder de carport bereik je de entree van de woning. Hier bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping, het toilet en de meterkast. Vanuit de entree loop je door naar de woonkamer. De woonkamer heeft een L-vormige indeling en kenmerkt zich door de grote raampartijen aan de voorkant van de woning, wat zorgt voor fijn en natuurlijke lichtinval. De aanwezige schouw met openhaard zorgt voor extra sfeer en ruimte. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de keuken, uitgevoerd in een eenvoudige maar functionele opstelling en voorzien van de benodigde dagelijkse inbouwapparatuur. Aansluitend aan de keuken is een hal/bijkeuken die toegang biedt tot de achtertuin en een extra kamer kamer. Deze ruimte leent zich uitsteken voor diverse invullingen, zoals een slaapkamer op de begane grond, hobbyruimte of een thuiswerkplek. Vanuit deze kamer is tevens de berging bereikbaar, welke ideaal is voor opslag of het stallen van fietsen. De achtertuin is zowel via het halletje als via openslaande deuren in de keuken te bereiken. De tuin is groen aangelegd, heeft een goede bezonning en privacy. Aan de woning bevindt zich een overdekt terras met lichtkoepel, inbouwspots en een stopcontact, waardoor je hier al vroeg in het jaar comfortabel buiten kunt zitten.  Eerste verdieping: Via de vaste trap is de eerste verdieping bereikbaar. Op de overloop bevindt zich een praktische ingebouwde kast, met opstel plaats c.v.-ketel en bergruimte. Op deze verdieping zijn drie ruime slaapkamers gesitueerd. De slaapkamer aan de voorzijde strekt zich over de volledige breedte van de woning en beschikt over een royale inbouwkast. Vanuit deze kamer is tevens het balkon aan de voorzijde van de woning toegankelijk. Aan de achterzijde bevinden zich nog twee slaapkamers. De slaapkamer aan de rechterzijde biedt eveneens toegang tot het ruime balkon aan de achterzijde. Alle slaapkamers zijn voorzien van raampartijen, waardoor er in iedere ruimte sprake is van een prettige lichtinval. De badkamer is functioneel ingericht en beschikt over een ligbad, douche en een wastafel met meubel. Tweede verdieping: De twee verdieping betreft een bergzolder over de volle lengte van de kap en is bereikbaar via een luik in de slaapkamer aan de rechter achterzijde. Deze ruime leent zich ideaal voor het opslaan van seizoensspullen en overige opslag.  Bijzonderheden: * Bouwjaar 1980; * Woonoppervlak ca. 137 m²; * Perceeloppervlak 311 m²; * Inhoud ca. 471 m³; * Verwarming en warmwater middels HR-combiketel: Vaillant Solide, 2008 * Energielabel: C;  * Extra ruime en lichte werk-/slaapkamer met inbouwkast op de begane grond; * Sfeervolle schouw met openhaard;  * Achtertuin met privacy en een goede bezonning; * Royaal overdekt terras; * Ruim balkon/dakterras aan de achterzijde en een balkon aan de voorzijde van de woning;  * Aanvaarding in overleg; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom; * Mogelijkheid tot hypotheek met NHG;  * In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule/niet-zelf-bewoningsclausule opgenomen Jouw makelaar voor dit object: Penny Kuiper

Hypothek berekenen

€ 415.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.150

2 % Übertragungssteuer (€ 8.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 425.150

2,78%

Jährlich

%

€ 20.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 415.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, geschakelde woning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
137 m²
Fläche des Grundstücks
311 m²
Inhalt
471 m³
Sonstiger Innenraum
8 m²
Gebäude mit Außenbereich
57 m²
Hinterhof Fläche
70 m²

Bau und Energie

Baujahr
1980
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Gedeeltelijk dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant Solide (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage, carport en parkeerplaats
Garagekapazität
2 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
24-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 7651

Google Karten

Betrachten Sie Tubbergen auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Tubbergen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Tubbergen. In 2026 waren da 5.900 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 391.000.

Einwohner

5.900

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 391.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.600

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

97

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Tubbergen
Jahr Einwohner
2021 5.768
2022 5.778
2023 5.850
2024 5.860
2025 5.900
2026 5.900

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Tubbergen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 372.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 391.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.555 0-15: 910 15-25: 680 25-45: 1.350 45-65: 1.450

Ausbildungsstufe

Hoger

1.230

Praktisch

1.090

Middelbaar

1.980

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

260

Nederland

5.345

Buiten Europa

295

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 319
Appartementen 729
Tussenwoningen 424
Vrijstaande woningen 776
Twee-onder-één-kap woningen 461

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 86
1950 tot 1970 442
1970 tot 1980 509
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 261
2000 tot 2010 342
2010 tot 2020 134
2020 en later 134

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

814

Bezeichnung C

605

Bezeichnung B

434

Bezeichnung D

216

Bezeichnung A+++

135

Bezeichnung F

115

Bezeichnung G

88

Bezeichnung A++

62

Bezeichnung A+

60

Bezeichnung E

57

Bezeichnung A++++

46

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Tubbergen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.400 3.220
2021 1.640 3.280
2022 1.290 3.000
2023 1.050 2.960
2024 960 3.050

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Strom: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.210 • Strom: 3.460

Appartement

Gas: 730 • Strom: 1.990

Tussenwoning

Gas: 900 • Strom: 2.500

Vrijstaande woning

Gas: 1.380 • Strom: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Strom: 3.080

Betriebsaktivität in Tubbergen (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Gesamtanzahl der Firmensitze: 685

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Tubbergen
Periode Verbrechen
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 11
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 21
sep 2025 7

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Tubbergen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Tubbergen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Tubbergen?

Tubbergen telt in 2026 ongeveer 5.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen ligt rond € 32.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tubbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tubbergen?

In Tubbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 776 woningen.

Meer Häuser in Tubbergen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.