Ir directamente al contenido
Logotipo de MOIB makelaars & taxateurs

Nieuwe Koekoekstraat 64

3514EH Utrecht • Utrecht

Bajo precio

€ 395.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 404.750

Precio de compra /m²: € 7.596

Galería de fotos

Descripción

In de geliefde Vogelenbuurt, op een idyllische plek vlakbij de Koekoeksvaart, ligt deze lichte en sfeervolle benedenwoning (± 52 m2, ± 1904, energielabel C) met een ruime en zonnige achtertuin (± 29 m2) op het west/noordwesten. Een benedenwoning met karakter, comfort en een goede indeling. Een heerlijke plek om te wonen: rust, maar met leuke horeca, de binnenstad en het Griftpark op loopafstand. Dicht bij uitvalswegen en openbaar vervoer. De Nieuwe Koekoekstraat 64: sfeervol, licht en ruim! Midden in de rustige Vogelenbuurt gelegen, een mooie 2-kamer benedenwoning met ruime woonkamer, hoog plafond en grote achtertuin. Een straat in de Vogelenbuurt die zich kenmerkt door rust, groen en een mooie diversiteit aan bouwstijlen, met karakteristieke zijstraten. Prachtige panden! Een benedenwoning uit ± 1904 waar sfeer, een modern afwerkingsniveau én duurzaamheid (energielabel C) op een mooie manier zijn gecombineerd. Door de gunstige ligging, net buiten het vaarwater van de singels, loop je binnen vijf minuten naar de Neude, de historische binnenstad en het Griftpark. We nemen je graag mee naar binnen… Voor de gevel valt het karakter en de bouwstijl op. Een pand met historie. Je komt binnen in een entree/gang met meterkastopstelling, toegang tot de ruime toiletruimte, de keuken en woonkamer. De woonkamer is ruim opgezet, beschikt over een mooie, houten vloer en hoog plafond. Dankzij de grootte van de woonkamer heb je voldoende ruimte om grote meubels gemakkelijk kwijt te kunnen. De houten vloer en nette afwerking geeft een warme, huiselijke sfeer. De open keuken is netjes uitgevoerd in een neutrale kleurstelling met een L-vormig aanrechtblad. Dankzij de open opstelling ontstaat er een fijne leefkeuken, waar je heerlijk kunt kokkerellen en borrelen. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en combi-oven. Door naar de ruime tuin. Via de openslaande deuren in de woonkamer is de achtertuin bereikbaar. De tuin voelt als een verlenging van de woonkamer, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. De zonnige achtertuin ligt op het west/noordwesten. Zie je het al voor je: heerlijk (na)tafelen in je eigen tuin op mooie zomerdagen en -avonden… Achterin de tuin bevindt zich een praktische berging met onder andere de cv-opstelling. Door naar de slaapkamer. De slaapkamer is ruim opgezet en biedt voldoende plek voor een tweepersoonsbed en een kastenwand. De badkamer, bereikbaar vanuit de slaapkamer, is modern uitgevoerd met onder andere een ruime inloopdouche, fraai tegelwerk en natuurlijke lichtinval. De benedenwoning is de afgelopen jaren zorgvuldig onderhouden. De woning maakt deel uit van een kleine VvE met in totaal twee leden, de beneden- en bovenwoning. In 2025 is het extern schilderwerk uitgevoerd, de bitumineuze dakbedekking van het hoofddak is in 2015 vernieuwd. De VvE is actief en beschikt over een MJOP. De servicekosten zijn afgestemd op het MJOP. De servicekosten bedragen € 105,- per maand. Het energieverbruik van het appartement is laag, 797 m3 gas (verwarming, koken en warm tapwater) en 1.402 kWh electra per jaar. Mooie cijfers voor een pand uit ± 1904. De woning is gelegen in dé wijk die grenst aan het centrum, nabij de mooie Weerdsingel, gezellige restaurantjes en cafeetjes. Op loopafstand liggen het Griftpark, de Neude, de Oudegracht en gezellige tentjes in de wijk. Genoeg leuke plekken voor een hapje en een drankje. Verder ligt de woning gunstig ten opzichte van diverse voorzieningen. Zo kun je voor de dagelijkse boodschappen terecht in de Merelstraat (Jumbo), Adelaarstraat (Rio de Bio) of aan de Voorstaat / Willem van Noortplein (AH). Openbaar vervoer is in de directe nabijheid te vinden en Utrecht Centraal is op fietsafstand gelegen. De rondweg van Utrecht en diverse snelwegen zijn binnen 10 minuten bereikbaar. Tenslotte bevindt het Science Park zich op fietsafstand. Interesse in deze sfeervolle benedenwoning? Neem jouw eigen NVM aankoopmakelaar mee. KENMERKEN ADRES NIEUWE KOEKOEKSTRAAT 64 WIJK VOGELENBUURT VRAAGPRIJS € 395.000,- K.K. BOUWJAAR ± 1904 GEBRUIKSOPPERVLAKTE ± 52 M2 ACHTERTUIN ± 29 M2 INHOUD ± 198 M3 AANTAL KAMERS 2 (1 SLAAPKAMER) ISOLATIE DUBBEL GLAS ENERGIELABEL C (GELDIG TOT 11/03/2036) VvE ACTIEF SERVICEKOSTEN € 105,- PER MAAND OPSTALVERZEKERING COLLECTIEF KVK JA, 30283452 VERWARMING & WARM WATER HR C.V.-KETEL KADASTER LAUWERECHT / C / 7409 A1 EIGENDOMSSITUATIE VOL EIGENDOM

Hipoteca berekenen

€ 395.000

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 404.750

2,78%

Anualmente

%

€ 19.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 395.000 k.k.
Estado
Bajo precio
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Benedenwoning

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
52 m²
Contenido
198 m³
Otra zona interior
3 m²
Área del jardín trasero
29 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1904
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR C.V.-ketel (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordwesten
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
28-04-2026

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3514

Mapas de Google

Ver Utrecht en el mapa

Explora Utrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Utrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Utrecht. En 2025 había 325.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 474.416.

Inhabitantes

325.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 474.416

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.255

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

25.985

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Utrecht
Año Inhabitantes
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Utrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composición de los residentes

Edad

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Nivel académico

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origen de los residentes (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

47.799

Etiqueta C

25.699

Etiqueta B

17.523

Etiqueta D

13.066

Etiqueta F

12.655

Etiqueta G

11.728

Etiqueta E

11.306

Etiqueta A+

9.677

Etiqueta A++

5.013

Etiqueta A+++

4.232

Etiqueta A++++

725

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Utrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricidad: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricidad: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricidad: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricidad: 3.142

Actividad empresarial en Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Número total de establecimientos empresariales: 55.750

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Utrecht
Periodo Delitos
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Utrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Utrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer viviendas in Utrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.