Inhabitantes
325.510
Último año: 2025
€ 400.000 k.k.
Coste del comprador (estimado): € 9.850
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total incl. k.k.: € 409.850
Precio de compra /m²: € 5.333
Instapklaar, licht en verrassend ruim driekamerappartement van ca. 75 m² met een groot zonnig balkon van 11 m², gelegen op de vierde en tevens bovenste verdieping van een verzorgd complex in de groene en rustige wijk Lunetten. Wijk en Ligging De woning ligt in het groene en geliefde Lunetten, een rustige wijk aan de zuidzijde van Utrecht. De wijk staat bekend om het vele groen, de prettige sfeer en de goede voorzieningen in de buurt. Voor de dagelijkse boodschappen is er een kleinschalig winkelcentrum op korte afstand en ook sportfaciliteiten en scholen zijn dichtbij. Het Beatrixpark ligt om de hoek en is perfect voor een wandeling, hardlooprondje of een momentje ontspanning. Zin in een koffie, lunch of borrel? Fort Lunet IV – De Smaak van Lunet ligt op ongeveer 15 minuten wandelen en is een fijne plek om even neer te strijken. Het NS-station Lunetten is eenvoudig per fiets bereikbaar en met de auto ben je binnen enkele minuten op de A12 en A27. Ook het centrum van Utrecht is snel en gemakkelijk te bereiken per fiets of openbaar vervoer. Indeling: Via de ruime entree met meterkast is er toegang tot vrijwel alle vertrekken. Aan de voorzijde bevinden zich twee slaapkamers van respectievelijk ca. 12 m² en ca. 7 m². Beide kamers zijn voorzien van grote ramen, wat zorgt voor veel daglicht. In de hal bevinden zich tevens de moderne badkamer van ca. 4 m² met douche, wastafelmeubel met bijbehorende spiegel en aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast is er een separaat toilet met fontein. Achter het toilet bevindt zich een praktische bergkast met vernieuwde mechanische ventilatie en de CV-opstelling. De lichte en zeer ruime woonkamer van maar liefst 34 m² biedt volop ruimte voor een zit- en eetgedeelte en geeft toegang tot het ruime, zonnige balkon van ca. 11 m². De moderne open keuken van ca. 6 m² is geplaatst in een praktische hoekopstelling met veel werk- en kastruimte en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combi-oven/magnetron, 4-pits kookplaat en afzuigkap. Het gehele appartement is voorzien van een fraai doorgelegde laminaatvloer, strak afgewerkte wanden en nieuwe binnendeuren. Balkon Het balkon van 11 m² is toegankelijk vanuit de woonkamer en is gelegen op het zuiden. Een ideale plek om te ontspannen na een lange dag of te genieten van een kop koffie in de ochtend-/ middagzon. Bijzonderheden - Bouwjaar: 1992 - Woonoppervlakte: ca. 75 m² - Inhoud: ca. 221 m³ - Riante en lichte woonkamer met open moderne keuken - Ruim balkon van 11 m² op het zuid oosten - Twee slaapkamers - Keuken, badkamer en toilet zijn vernieuwd in 2021 - Eigen fietsenberging onder het complex voorzien van licht en stopcontacten - Verwarming en warm water via cv combi ketel (Atag 2014) - Airco in woonkamer geplaatst in 2022 - Energielabel B geldig t/m 16 november 2030 - Actieve en gezonde VvE - Servicekosten: € 239,- per maand - Gratis parkeren voor de deur Lees de volledige omschrijving
€ 400.000
Coste del comprador (estimado): € 9.850
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 409.850
2,78%
Anualmente
€ 20.000
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche en wastafel
Explora Utrecht y las zonas circundantes
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Utrecht. En 2025 había 325.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 474.416.
Inhabitantes
325.510
Último año: 2025
Promedio WOZ
EUR 474.416
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 38.255
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
25.985
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2021 | 308.685 |
| 2022 | 310.610 |
| 2023 | 316.460 |
| 2024 | 323.020 |
| 2025 | 325.510 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 349.277 |
| 2022 | EUR 381.193 |
| 2023 | EUR 442.579 |
| 2024 | EUR 435.454 |
| 2025 | EUR 474.416 |
Hoger
148.860
Praktisch
45.840
Middelbaar
67.680
Europa
37.515
Nederland
186.915
Buiten Europa
101.045
Etiqueta A
47.799
Etiqueta C
25.699
Etiqueta B
17.523
Etiqueta D
13.066
Etiqueta F
12.655
Etiqueta G
11.728
Etiqueta E
11.306
Etiqueta A+
9.677
Etiqueta A++
5.013
Etiqueta A+++
4.232
Etiqueta A++++
725
Etiqueta A+++++
21
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 664 | 2.253 |
| 2021 | 740 | 2.328 |
| 2022 | 572 | 2.170 |
| 2023 | 484 | 2.028 |
| 2024 | 468 | 2.042 |
Hoekwoning
Gas: 791 • Electricidad: 2.601
Huurwoning
Gas: 421 • Electricidad: 1.821
Koopwoning
Gas: 587 • Electricidad: 2.316
Appartement
Gas: 368 • Electricidad: 1.760
Tussenwoning
Gas: 700 • Electricidad: 2.361
Vrijstaande woning
Gas: 1.325 • Electricidad: 3.953
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 898 • Electricidad: 3.142
Número total de establecimientos empresariales: 55.750
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2025 | 1.938 |
| jan 2026 | 2.042 |
| jul 2025 | 2.284 |
| jun 2025 | 2.296 |
| mei 2025 | 2.085 |
| mrt 2025 | 2.095 |
| nov 2024 | 2.183 |
| nov 2025 | 2.313 |
| okt 2024 | 2.124 |
| okt 2025 | 2.340 |
| sep 2024 | 1.881 |
| sep 2025 | 2.221 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Utrecht.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3545CM Utrecht
€ 949.000 k.k.
€ 6.083/m²
3544MH Utrecht
€ 735.000 k.k.
€ 5.213/m²
3553RD Utrecht
€ 424.500 k.k.
€ 5.815/m²
3573AK Utrecht
€ 1.995 p/m
€ 28/m²
3527DZ Utrecht
€ 1.500 p/m
€ 38/m²
3527DP Utrecht
€ 1.475 p/m
€ 32/m²
3527DR Utrecht
€ 1.500 p/m
€ 33/m²
3553KA Utrecht
€ 932 p/m
€ 29/m²