Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

1e Melmseweg 39

3905MA Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 393.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.720

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.870) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 403.220

Precio de compra /m²: € 5.177

Galería de fotos

Descripción

Een modern appartement waar licht, ruimte en comfort samenkomen: dát is 1e Melmseweg 39. Dit jonge appartement, opgeleverd in 2018, ligt op de tweede verdieping en heeft alles in huis om direct verliefd op te worden. Met een ruim balkon op het zuiden, een royale woonkamer mét open keuken, twee slaapkamers en een royale badkamer is dit een ideale plek voor wie op zoek is naar eigentijds woongenot. Het geheel is uitstekend geïsoleerd en voorzien van vloerverwarming, waardoor je hier geniet van behaaglijk comfort, het hele jaar door. Omgeving Aan de noordkant van Veenendaal vind je dit appartement, midden in een jonge en rustige wijk. Alles wat je nodig hebt is dichtbij: scholen, supermarkten, sportclubs en openbaar vervoer liggen op loop- of fietsafstand. Voor wie verder weg moet: de A12 en station Veenendaal-De Klomp zijn binnen enkele minuten bereikbaar. Daarnaast zijn er voldoende parkeerplekken bij het complex zelf: handig en zorgeloos thuiskomen dus. Deze woning heeft een eigen website. Neem alvast een kijkje op 1emelmseweg39.nl voor foto’s, plattegronden en meer informatie. Specificaties Bouwjaar: 2017 Woonoppervlakte: ca. 76 m² Energielabel: A Indeling Begane grond Je betreedt het complex via een gezamenlijke entree met een nette uitstraling, een fijn welkom. Via de nette trap of de lift bereik je de tweede verdieping, waar dit appartement zich bevindt. De hal voelt licht en uitnodigend aan. De strakke muren en vloer zorgen meteen voor een rustige sfeer. Vanuit hier heb je toegang tot de verschillende ruimtes. Woonkamer en keuken De woonkamer is royaal opgezet en baadt in het daglicht dankzij de grote raampartijen en de openslaande deuren naar het balkon. Dit ruime balkon is gelegen op het zuiden: een heerlijke plek om te genieten van zon en uitzicht. De woonkamer biedt ruimte genoeg voor zowel een fijne zithoek als een eettafel. Grenzend aan de woonkamer bevindt zich de moderne keuken, uitgevoerd in een rustige stijl en compleet met inbouwapparatuur: een kookplaat, vaatwasser en meer. De open opzet maakt dit een fijne plek om te koken en tegelijkertijd in contact te blijven met je gezelschap. Slaapkamers De hoofdslaapkamer biedt volop ruimte voor een tweepersoonsbed én een royale kast. Doordat de kamer logisch is ingedeeld, blijft er een prettige balans tussen ruimte en rust, precies wat je zoekt in een slaapkamer. Daarnaast is er nog een tweede slaapkamer, eveneens royaal van formaat. Deze kamer kun je helemaal naar eigen wens inrichten: een rustige werkplek, een logeerkamer of juist een hobbyruimte. Dankzij de praktische indeling kun je hier alle kanten mee op. Badkamer De badkamer is ruim en licht, mede door het grote raam dat bovendien open kan voor natuurlijke ventilatie. Fijn dat daglicht om te zien of je haar goed zit in de ochtend. Je vindt er een douchecabine en een nette afwerking. Compleet met alles wat je nodig hebt. Balkon Dit appartement beschikt over een zonnig balkon op het zuiden. Dit balkon strekt zich uit over de hele breedte van de woonkamer en is daarmee een verlengstuk van je leefruimte. Genoeg plek voor een gezellige zit, zodat je hier optimaal kunt genieten van de buitenlucht. Het zonnescherm zorgt voor schaduw tijdens warme dagen. Goed om te weten: - Bouwjaar appartementencomplex 2017 en opgeleverd in 2018; - Energielabel A - Volledig voorzien van HR++ glas en vloerverwarming - Maandelijkse VvE-bijdrage € 105 - Inclusief eigen berging in het complex - Ruime parkeergelegenheid direct voor de deur - Aanvaarding in overleg Ben jij klaar om dit appartement met eigen ogen te bekijken? Plan dan snel een bezichtiging via ons kantoor. We laten je met plezier alle details zien en beantwoorden graag je vragen. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 393.500

Coste del comprador (estimado): € 9.720

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.870) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 403.220

2,78%

Anualmente

%

€ 19.675

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 393.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
76 m²
Contenido
250 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2017
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas ( combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
03-10-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.