Ir directamente al contenido
Logotipo de Diepeveen Makelaars

Jac.P. Thijsselaan 44

3903EE Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 425.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 435.350

Precio de compra /m²: € 4.829

Galería de fotos

Descripción

Deze fraai gelegen en goed onderhouden EENGEZINSWONING bevindt zich in de populaire en kindvriendelijke wijk ‘Petenbos’ in Veenendaal. De woning beschikt over een straatgerichte woonkamer met open keuken, vier ruime slaapkamers en een keurige badkamer. Een van de absolute pluspunten van deze woning is de zeer diepe achtertuin, die volop zon en privacy biedt. Achterin de tuin bevindt zich een praktische berging en een royale veranda, waardoor dit een ideale plek is om te ontspannen, te spelen of te genieten van gezellige zomeravonden. De tuin is groot genoeg om diverse zithoeken en een speelgedeelte, waardoor het een ware buitenoase vormt. De wijk Petenbos staat bekend om zijn centrale ligging ten opzichte van uitvalswegen, maar ook om de vele speelplekken, het wijkwinkelcentrum en de prachtige natuur in de directe omgeving. Bouwjaar: 1998. Perceel: 139 m². Woonoppervlakte: 88 m². Energielabel: A Indeling: Begane grond: via de verzorgde voortuin, compleet met tuinpad en border, bereiken we de entree van de woning. Bij binnenkomst in de ontvangsthal vinden we de licht betegelde toiletruimte met fonteintje, de meterkast (8 groepen) en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vervolgens bereiken we de tuingerichte woonkamer met een open keuken. De gezellige woonkamer is heerlijk licht en biedt vanuit de zithoek een prettig uitzicht op de tuin. In de ruimte is een praktische trapkast aanwezig en op de vloer ligt een mooie laminaatvloer. In het midden van de kamer is voldoende plek voor een eetgedeelte. Aan de voorzijde bevindt zich de in 2023 vernieuwde keuken, uitgevoerd in een L-vormige opstelling met losse kastenunit en is in zijn geheel afgewerkt met zwarte fronten en een stijlvol kunststof aanrechtblad. Een leuk detail vormen de houten latten aan de zijkant van de kastopstelling. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vaatwasser en spoelbak. Bovenaan is een koof geplaatst met diverse spots voor fijn licht. Samen vormen woonkamer en keuken een comfortabele leefruimte van circa 28,5 m². Eerste verdieping: via de vaste trap bereikt u de overloop op de eerste verdieping, die toegang biedt tot twee royale slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn respectievelijk circa 15,7 m² en 10,0 m² groot en afgewerkt met een laminaatvloer. De hoofdslaapkamer beschikt over een vaste schuifwandkast en een rolluik. De compacte en volledig betegelde badkamer van circa 3,3 m² is uitgerust met een inloopdouche, wastafelmeubel en een toilet. Naast mechanische ventilatie kan de badkamer door het aanwezige raam ook op natuurlijke wijze geventileerd worden. Tweede verdieping: op de voorzolder van de tweede verdieping zijn de witgoedaansluitingen, de cv-combiketel (Nefit, 2024) en de mechanische ventilatie-unit ondergebracht. Daarnaast is er een dakraam aanwezig en zorgt de aanwezige airconditioning voor zowel verkoeling als warmte. Ideaal, tijdens warme zomerdagen. Vanaf de voorzolder krijgt u toegang tot de derde en vierde slaapkamer. De derde slaapkamer van circa 8 m² beschikt over een dakkapel met ingebouwde spots, terwijl de vierde slaapkamer van circa 7,4 m² is voorzien van een dakraam. Beide kamers bieden bovendien praktische vaste bergruimte en zijn afgewerkt met een laminaatvloer. Tuin: achter de woning ligt een ruime en diepe tuin die garant staat voor veel zonuren en optimale privacy, dankzij de gunstige ligging op het zuidwesten. De tuin is prachtig ingedeeld met een grote border aan één zijde en een strak gazon, wat samen een rustige en verzorgde uitstraling geeft. Achterin de tuin staat een praktische berging van circa 6,7 m², voorzien van elektra, ideaal voor het opbergen van tuinspullen of gereedschap. Aan deze berging grenst een royale overkapping van circa 20 m², perfect als veranda om te ontspannen of om fietsen en andere spullen droog te stallen. Via een handige poortdeur in dit gedeelte van de tuin heeft u direct toegang tot het achterpad, wat extra gemak en functionaliteit biedt. De woning is in 2023 voorzien van 7 zonnepanelen. Aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: half/eind februari '26.

Hipoteca berekenen

€ 425.000

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 435.350

2,78%

Anualmente

%

€ 21.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 425.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
88 m²
Área del lote
139 m²
Contenido
290 m³
Espacio de almacenamiento externo
27 m²
Área del jardín trasero
75 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1998
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
26-09-2025
Fecha de venta
23-10-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3903

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.