Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Zandstraat 183 A

3905EC Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 369.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.240

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.390) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 378.740

Precio de compra /m²: € 3.732

Galería de fotos

Descripción

Stel je voor: je eigen maisonette, op een fijne plek vlak bij het bruisende centrum van Veenendaal, mét zonnig dakterras en privéparkeerplaats. Aan de Zandstraat 183 A vind je een verrassend ruime woning van ca. 99 m², verdeeld over twee woonlagen en een handige zolderverdieping. Met twee royale slaapkamers, energielabel A en zonnepanelen is dit een ideale basis voor starters die op zoek zijn naar ruimte, licht en mogelijkheden om het helemaal naar eigen smaak in te richten. Je woont hier op een fijne locatie vlak bij het centrum van Veenendaal. Alle voorzieningen zijn binnen handbereik: supermarkten, winkels en gezellige horeca liggen op korte afstand. Ook sportvoorzieningen en uitvalswegen richting Utrecht en Arnhem zijn snel bereikbaar. Het station is goed bereikbaar per fiets of auto. Liever even de natuur in? Voor een frisse neus of een wandeling sta je zó in de bossen van Prattenburg, de perfecte plek om te ontspannen na een drukke dag. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op zandstraat183a.nl voor meer informatie. Specificaties: • Bouwjaar: 1997 • Woonoppervlakte: ca. 99 m² • Energielabel: A Indeling Begane grond (eerste woonlaag) Via de overdekte galerij kom je binnen in de hal. Hier vind je de meterkast, het toilet en de trapopgang naar boven. Een nette, praktische entree die je direct doorleidt naar de rest van de woning. De woonkamer is een fijne, lichte ruimte waar je gemakkelijk een comfortabele zithoek kunt inrichten aan de achterzijde. De schuifpui zorgt voor veel daglicht en geeft direct toegang tot het zonnige dakterras. Aan de voorzijde is plek voor een eettafel, gezellig dicht bij de keuken. De open trap in de woonkamer geeft de ruimte een speels en open karakter. Aan de voorzijde ligt de halfopen keuken. Deze hoekopstelling biedt volop boven- en onderkastjes en is voorzien van een gaskookplaat, combi-oven en koelkast. Alles wat je nodig hebt binnen handbereik, overzichtelijk en praktisch ingedeeld. De open verbinding met de woonkamer zorgt voor een prettige, ruimtelijke sfeer. Eerste verdieping (tweede woonlaag) De bovenverdieping telt twee fijne slaapkamers, beide met dakkapel voor extra licht en ruimte. De kamer aan de achterzijde is ideaal als master bedroom, terwijl de voorkamer zich uitstekend leent als werkkamer of logeerkamer. De badkamer is functioneel ingericht met een dubbele wastafel in meubel, een inloopdouche en een toilet. Alles wat je nodig hebt op een overzichtelijke en praktische manier gecombineerd. Een fijne ruimte om je dag comfortabel te beginnen of rustig af te sluiten. Zolder Een vlizotrap brengt je naar de zolderverdieping, waar je een royale hoeveelheid bergruimte tot je beschikking hebt. Ideaal voor koffers, seizoensspullen en alles wat je niet dagelijks nodig hebt. Ook de cv-installatie is hier netjes opgesteld. Buitenruime Wat een luxe: een ruim dakterras op het zuiden! Hier geniet je van de zon van 's ochtends vroeg tot laat in de middag. Er is genoeg plek voor een loungeset of een eettafel – de ideale plek om buiten te eten of gewoon even te ontspannen. De inpandige berging biedt ruimte voor fietsen en extra opslag, en je auto? Die staat veilig op je eigen parkeerplaats. Goed om te weten • Voor deze woning is energielabel A afgegeven; • Voorzien van zonnepanelen; • Dak, vloer een muurisolatie aanwezig; • Eigen parkeerplaats en inpandige berging; • VvE-bijdrage ca. € 165,37 per maand; • Aanvaarding in overleg. Zien we je binnenkort bij de Zandstraat 183 A? Neem contact op met ons kantoor, we plannen graag een bezichtiging voor je in. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 369.500

Coste del comprador (estimado): € 9.240

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.390) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 378.740

2,78%

Anualmente

%

€ 18.475

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 369.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
99 m²
Contenido
356 m³
Otra zona interior
9 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
15 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1997
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Nefit ( combiketel uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
12-08-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.