Ir directamente al contenido
Logotipo de VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Doctor Marie Curiestraat 9

5914CP Venlo • Limburg

Vendido

€ 549.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 561.830

Precio de compra /m²: € 4.692

Galería de fotos

Descripción

Dit luxe en uitstekend onderhouden appartement is volledig instapklaar en bevindt zich op de eerste verdieping van het appartementencomplex ‘Maeshoven’, een fantastische locatie dichtbij het centrum van Venlo. Het appartement heeft onder andere 2 slaapkamers en een grote badkamer. In de parkeerkelder is een eigen parkeerplaats aanwezig. Er kan gebruik gemaakt worden van de gemeenschappelijke tuin. Het appartement biedt een uniek uitzicht op de Maas! Je geniet hier van een ruime en lichte woonkamer, een grote keuken, een royale badkamer met grote inloopdouche, twee slaapkamers en twee balkon waarvan er één een prachtig uitzicht biedt op de Maas. Het appartement is bereikbaar met een lift en in het souterrain zijn een eigen parkeerplaats en berging aanwezig. Begane grond Afgesloten entree met brievenbussen, lift en toegang tot het trappenhuis. Appartement De ruime hal is voorzien van een tegelvloer. Hier zijn een garderobekast en het toilet met fonteintje en raam aanwezig. Openslaande deuren bieden toegang tot de woonkamer. In de woonkamer (ca. 41m²) ligt een houten vloer. Het is een lichte kamer. De schuifpui biedt toegang tot het terras met uitzicht op de Maas. Dit ruime balkon (ca. 11,5m²) is voorzien van een elektrisch zonnescherm. De dichte keuken (ca. 9m²) is voorzien van een tegelvloer. Er zijn een koelkast, vaatwasser, combi oven/magnetron, inductiekookplaat en afzuigkap aanwezig. Een loopdeur biedt toegang tot het tweede balkon (ca. 7,5m²). Dit is overdekt en ook toegankelijk vanuit een van de slaapkamers. Vanuit de woonkamer biedt een gang toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer en de berging. Beide slaapkamers (ca. 14m² en 23m²) zijn voorzien van een houten vloer en vaste kastenwand met schuifdeuren. De grote badkamer (ca. 7m²) is geheel betegeld en voorzien van een inloopdouche, toilet, bidet, dubbel wastafelmeubel en designradiator. In de berging (ca. 6m²) ligt een tegelvloer. Hier bevinden zich de cv-ketel en witgoedaansluiting. Souterrain Via de lift en het trappenhuis is het souterrain bereikbaar. Hier bevindt zich de grote eigen berging (ca. 5,5m²). Ook is van hieruit de eigen parkeerplaats in de parkeergarage te bereiken. In de parkeergarage kunnen fietsen gestald worden en er zijn stopcontacten aanwezig voor het opladen van elektrische fietsen. Bijzonderheden - Gebouwd in 1980, echter is het appartement geheel gerenoveerd in 2010. - Video intercom. - Hardhouten kozijnen met dubbel glas. - Elektrisch bedienbare zonnescherm op het terras met uitzicht op de Maas. - VvE bijdrage €392,74 per maand. - Eigen berging in het souterrain. - Privé parkeerplaats in de parkeergarage. - De zonnepanelen (2022) van het appartementencomplex worden gebruikt voor de gemeenschappelijke ruimtes. - Er kan gebruik gemaakt worden van de gemeenschappelijke tuin.

Hipoteca berekenen

€ 549.000

Coste del comprador (estimado): € 12.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 561.830

3,04%

Anualmente

%

€ 27.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 549.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
117 m²
Contenido
370 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1980
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel, huur)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan water, in centrum en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Parkeergarage

Planificación

Ofrecido desde
12-06-2025
Fecha de venta
02-09-2025

Instalaciones del baño

Bidet, dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • lift
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5914

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.