Aller directement au contenu
Logo de VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Doctor Marie Curiestraat 9

5914CP Venlo • Limburg

Vendu

€ 549.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 561.830

Prix d'achat /m²: € 4.692

Galerie de photos

Description

Dit luxe en uitstekend onderhouden appartement is volledig instapklaar en bevindt zich op de eerste verdieping van het appartementencomplex ‘Maeshoven’, een fantastische locatie dichtbij het centrum van Venlo. Het appartement heeft onder andere 2 slaapkamers en een grote badkamer. In de parkeerkelder is een eigen parkeerplaats aanwezig. Er kan gebruik gemaakt worden van de gemeenschappelijke tuin. Het appartement biedt een uniek uitzicht op de Maas! Je geniet hier van een ruime en lichte woonkamer, een grote keuken, een royale badkamer met grote inloopdouche, twee slaapkamers en twee balkon waarvan er één een prachtig uitzicht biedt op de Maas. Het appartement is bereikbaar met een lift en in het souterrain zijn een eigen parkeerplaats en berging aanwezig. Begane grond Afgesloten entree met brievenbussen, lift en toegang tot het trappenhuis. Appartement De ruime hal is voorzien van een tegelvloer. Hier zijn een garderobekast en het toilet met fonteintje en raam aanwezig. Openslaande deuren bieden toegang tot de woonkamer. In de woonkamer (ca. 41m²) ligt een houten vloer. Het is een lichte kamer. De schuifpui biedt toegang tot het terras met uitzicht op de Maas. Dit ruime balkon (ca. 11,5m²) is voorzien van een elektrisch zonnescherm. De dichte keuken (ca. 9m²) is voorzien van een tegelvloer. Er zijn een koelkast, vaatwasser, combi oven/magnetron, inductiekookplaat en afzuigkap aanwezig. Een loopdeur biedt toegang tot het tweede balkon (ca. 7,5m²). Dit is overdekt en ook toegankelijk vanuit een van de slaapkamers. Vanuit de woonkamer biedt een gang toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer en de berging. Beide slaapkamers (ca. 14m² en 23m²) zijn voorzien van een houten vloer en vaste kastenwand met schuifdeuren. De grote badkamer (ca. 7m²) is geheel betegeld en voorzien van een inloopdouche, toilet, bidet, dubbel wastafelmeubel en designradiator. In de berging (ca. 6m²) ligt een tegelvloer. Hier bevinden zich de cv-ketel en witgoedaansluiting. Souterrain Via de lift en het trappenhuis is het souterrain bereikbaar. Hier bevindt zich de grote eigen berging (ca. 5,5m²). Ook is van hieruit de eigen parkeerplaats in de parkeergarage te bereiken. In de parkeergarage kunnen fietsen gestald worden en er zijn stopcontacten aanwezig voor het opladen van elektrische fietsen. Bijzonderheden - Gebouwd in 1980, echter is het appartement geheel gerenoveerd in 2010. - Video intercom. - Hardhouten kozijnen met dubbel glas. - Elektrisch bedienbare zonnescherm op het terras met uitzicht op de Maas. - VvE bijdrage €392,74 per maand. - Eigen berging in het souterrain. - Privé parkeerplaats in de parkeergarage. - De zonnepanelen (2022) van het appartementencomplex worden gebruikt voor de gemeenschappelijke ruimtes. - Er kan gebruik gemaakt worden van de gemeenschappelijke tuin.

Prêt immobilier berekenen

€ 549.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 561.830

3,04%

Annuellement

%

€ 27.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 549.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
117 m²
Contenu
370 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
19 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1980
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel, huur)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan water, in centrum en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Parkeergarage

Planification

Proposé depuis
12-06-2025
Date de vente
02-09-2025

Équipements de la salle de bain

Bidet, dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • lift
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5914

Google Maps

Carte de Venlo

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Venlo

Chiffres de logement et de quartier dans Venlo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Venlo. En 2025 étaient 70.045 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 308.186.

Résidents

70.045

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 308.186

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.868

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Venlo
Année Résidents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Venlo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Niveau d'enseignement

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origine des habitants (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.166

Étiquette A

7.392

Étiquette B

6.085

Étiquette D

3.311

Étiquette E

2.910

Étiquette F

2.302

Étiquette G

2.015

Étiquette A+

654

Étiquette A++

427

Étiquette A+++

418

Étiquette A++++

239

Étiquette A+++++

25

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Venlo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.016 • Électricité: 2.803

Huurwoning

Gaz: 741 • Électricité: 2.001

Koopwoning

Gaz: 991 • Électricité: 2.962

Appartement

Gaz: 618 • Électricité: 1.798

Tussenwoning

Gaz: 915 • Électricité: 2.645

Vrijstaande woning

Gaz: 1.523 • Électricité: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 3.229

Activité dans Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Nombre total d'établissements: 8.690

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Venlo
Période Délits
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Venlo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Venlo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer maisons in Venlo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.