Direct naar de inhoud
Logo van VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Doctor Marie Curiestraat 9

5914CP Venlo • Limburg

Verkocht

€ 549.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 12.830

2% overdrachtsbelasting (€ 10.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 561.830

Koopprijs /m²: € 4.692

Fotogalerij

Omschrijving

Dit luxe en uitstekend onderhouden appartement is volledig instapklaar en bevindt zich op de eerste verdieping van het appartementencomplex ‘Maeshoven’, een fantastische locatie dichtbij het centrum van Venlo. Het appartement heeft onder andere 2 slaapkamers en een grote badkamer. In de parkeerkelder is een eigen parkeerplaats aanwezig. Er kan gebruik gemaakt worden van de gemeenschappelijke tuin. Het appartement biedt een uniek uitzicht op de Maas! Je geniet hier van een ruime en lichte woonkamer, een grote keuken, een royale badkamer met grote inloopdouche, twee slaapkamers en twee balkon waarvan er één een prachtig uitzicht biedt op de Maas. Het appartement is bereikbaar met een lift en in het souterrain zijn een eigen parkeerplaats en berging aanwezig. Begane grond Afgesloten entree met brievenbussen, lift en toegang tot het trappenhuis. Appartement De ruime hal is voorzien van een tegelvloer. Hier zijn een garderobekast en het toilet met fonteintje en raam aanwezig. Openslaande deuren bieden toegang tot de woonkamer. In de woonkamer (ca. 41m²) ligt een houten vloer. Het is een lichte kamer. De schuifpui biedt toegang tot het terras met uitzicht op de Maas. Dit ruime balkon (ca. 11,5m²) is voorzien van een elektrisch zonnescherm. De dichte keuken (ca. 9m²) is voorzien van een tegelvloer. Er zijn een koelkast, vaatwasser, combi oven/magnetron, inductiekookplaat en afzuigkap aanwezig. Een loopdeur biedt toegang tot het tweede balkon (ca. 7,5m²). Dit is overdekt en ook toegankelijk vanuit een van de slaapkamers. Vanuit de woonkamer biedt een gang toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer en de berging. Beide slaapkamers (ca. 14m² en 23m²) zijn voorzien van een houten vloer en vaste kastenwand met schuifdeuren. De grote badkamer (ca. 7m²) is geheel betegeld en voorzien van een inloopdouche, toilet, bidet, dubbel wastafelmeubel en designradiator. In de berging (ca. 6m²) ligt een tegelvloer. Hier bevinden zich de cv-ketel en witgoedaansluiting. Souterrain Via de lift en het trappenhuis is het souterrain bereikbaar. Hier bevindt zich de grote eigen berging (ca. 5,5m²). Ook is van hieruit de eigen parkeerplaats in de parkeergarage te bereiken. In de parkeergarage kunnen fietsen gestald worden en er zijn stopcontacten aanwezig voor het opladen van elektrische fietsen. Bijzonderheden - Gebouwd in 1980, echter is het appartement geheel gerenoveerd in 2010. - Video intercom. - Hardhouten kozijnen met dubbel glas. - Elektrisch bedienbare zonnescherm op het terras met uitzicht op de Maas. - VvE bijdrage €392,74 per maand. - Eigen berging in het souterrain. - Privé parkeerplaats in de parkeergarage. - De zonnepanelen (2022) van het appartementencomplex worden gebruikt voor de gemeenschappelijke ruimtes. - Er kan gebruik gemaakt worden van de gemeenschappelijke tuin.

Hypotheek berekenen

€ 549.000

Kosten koper (geschat): € 12.830

2% overdrachtsbelasting (€ 10.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 561.830

3,04%

Jaarlijks

%

€ 27.450

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 549.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, portiekflat (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
117 m²
Inhoud
370 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
19 m²
Externe bergruimte
6 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1980
Bouwwijze
Bestaande bouw
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas (gas gestookt combiketel, huur)
Energielabel
A

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan water, in centrum en vrij uitzicht
Berging
Inpandig
Parkeren
Parkeergarage

Planning

Aangeboden sinds
12-06-2025
Verkoopdatum
02-09-2025

Badkamer voorzieningen

Bidet, dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Buitenzonwering
  • lift
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5914

Google Maps

Kaart van Venlo

Ontdek waar makelaars actief zijn in Venlo

Woon- en buurtcijfers in Venlo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Venlo. In 2025 waren er 70.045 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 308.186.

Inwoners

70.045

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 308.186

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 28.855

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

4.868

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Venlo
Jaar Inwoners
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Venlo
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Opleidingsniveau

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkomst inwoners (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bouwperiode van panden

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Venlo
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Elektriciteit: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Elektriciteit: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Elektriciteit: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Elektriciteit: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Elektriciteit: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Elektriciteit: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Elektriciteit: 3.229

Bedrijvigheid in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.690

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Venlo
Periode Misdrijven
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Venlo.

Veelgestelde vragen over wonen in Venlo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer woningen in Venlo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.