Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV

Monseigneur Zwijsenstraat 2 C

5914AJ Venlo • Limburg

Vendido

€ 775.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 792.350

Precio de compra /m²: € 2.738

Galería de fotos

Descripción

Wilt u ruim en uniek wonen aan de rand van het centrum, maar toch in een oase van rust dan is dit uw kans! Deze hoekwoning (appartementsrecht) met 2 eigen parkeerplaatsen en privé tuin welke onder architectuur (Design Studio Nu) is verbouwd is gelegen in Stadsklooster Venlo. Het Stadsklooster is in 2017 herontwikkeld tot woningen en appartementen en is een beschermd stadsgezicht. Indeling: Aan de voorzijde van het complex bevindt zicht de centrale entree met de liftinstallatie, brievenbussen en toegang tot de gemeenschappelijk kelderruimte waar men de elektrische fiets kan opladen. Middels een elektrisch afsluitbare schuifpoort bereikt men het binnenterrein waar de parkeerplaatsen zijn gelegen. Deze woning beschikt over 2 eigen parkeerplaatsen welke direct grenzen aan de woning. In de centrale gang waar 2 woningen aan zijn gelegen bevinden zich ook de meterkasten van deze beide woningen. Indeling Woning: Garderobekast. Zwevend toilet met fonteintje. Voorraadkast met waterontharder. Zeer ruime woonkamer met eikenhouten vloer met vloerverwarming, gashaard en 3 keer openslaande tuindeuren welke toegang bieden tot de eigen rustige stadstuin van 80m2 met veel privacy en grote zonwering. De woonkamer is voorzien van zeer ruime vensterbanken waar schuifladen en een Tv-meubel in zijn verwerkt. De woonkamer beschikt over een intercom met display waarmee men de elektrische schuifpoort welke toegang biedt tot het binnenterrein kan bedienen. De woonkamer is afgewerkt met stukwerkwanden en plafonds met inbouwspotjes. De luxe open keuken met kookeiland is afgewerkt met een composiet aanrechtblad en beschikt over inbouwapparatuur zoals: koelkast, diepvries, inductiekookplaat met downdraft, vaatwasser, oven met steamer functie en Quooker. De wandafwerking in de keuken betreft origineel schoonmetselwerk. Middels een zwarte stalen trap is de eerste verdieping te bereiken. Grote overloop met vide en vast bureau waar stroom en internet connectie is aangebracht. 2de zwevend toilet. Op de overloop is een airco gemonteerd welke zowel de 1ste verdieping en begane grond kan koelen. Op de 1ste verdieping zijn 2 slaapkamers gelegen welke beide zijn voorzien van eikenhouten vloer. 1 slaapkamer beschikt over een ruime inloopkast en badkamer ensuite. Deze luxe badkamer is voorzien van ligbad, aparte inloopstortdouche, designradiator, elektrische vloerverwarming, dubbele wastafel met meubel en infraroodsauna (voor 3 personen). Ook de 2de verdieping is te bereiken middels een zwarte stalen trap. Hier bevinden zich nog 3 slaapkamers welke eveneens zijn voorzien van eiken vloeren en muurkasten. 1 van de slaapkamers is thans in gebruik als yoga ruimte. Betegelde bijkeuken/wasruimte met keukenblok, spoelbak en witgoedaansluiting. Technische ruimte met CV-ketel, boiler en mechanische afzuiging. 2de badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en 3de zwevend toilet. Bijzonderheden: bouwjaar 1951. Inhoud ca. 870m3. Woonoppervlakte 280m2. Eigen privétuin van 80m2 en een aandeel in de gemeenschappelijke binnentuin. Woning is voorzien van dak, vloer en spouwmuurisolatie. De gehele woning is voorzien van aluminium kozijnen met HR++ glas (begane grond en een deel van de 1ste verdieping triple glas). De HR Nefit Cv-ketel en boiler dateren uit 2017. De huidige servicekosten bedragen €477,69 per maand (voorheen €222,99). De huidige servicekosten kunnen naar verwachting op korte termijn weer verlaagd worden. De servicekosten zijn eerder door de VvE tijdelijke verhoogd om snel te kunnen voldoen aan de wettelijke plicht voor het reservefonds. De VvE verhuurd delen van het complex aan derden welke jaarlijks een huurstroom van ca. €32.000,- oplevert, met deze inkomsten kunnen vrijwel alle exploitatiekosten van de VvE betaald worden. Aanvaarding in overleg. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 775.000

Coste del comprador (estimado): € 17.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 792.350

3,04%

Anualmente

%

€ 38.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 775.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, beneden + bovenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
4 woonlagen en een kelder
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
283 m²
Contenido
1143 m³
Área del jardín trasero
110 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1951
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie, driedubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Nefit HR (2017, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
14-11-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Sauna, 2 douches, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Lift en sauna

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5914

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.