Aller directement au contenu
Logo de Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV

Monseigneur Zwijsenstraat 2 C

5914AJ Venlo • Limburg

Vendu

€ 775.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 792.350

Prix d'achat /m²: € 2.738

Galerie de photos

Description

Wilt u ruim en uniek wonen aan de rand van het centrum, maar toch in een oase van rust dan is dit uw kans! Deze hoekwoning (appartementsrecht) met 2 eigen parkeerplaatsen en privé tuin welke onder architectuur (Design Studio Nu) is verbouwd is gelegen in Stadsklooster Venlo. Het Stadsklooster is in 2017 herontwikkeld tot woningen en appartementen en is een beschermd stadsgezicht. Indeling: Aan de voorzijde van het complex bevindt zicht de centrale entree met de liftinstallatie, brievenbussen en toegang tot de gemeenschappelijk kelderruimte waar men de elektrische fiets kan opladen. Middels een elektrisch afsluitbare schuifpoort bereikt men het binnenterrein waar de parkeerplaatsen zijn gelegen. Deze woning beschikt over 2 eigen parkeerplaatsen welke direct grenzen aan de woning. In de centrale gang waar 2 woningen aan zijn gelegen bevinden zich ook de meterkasten van deze beide woningen. Indeling Woning: Garderobekast. Zwevend toilet met fonteintje. Voorraadkast met waterontharder. Zeer ruime woonkamer met eikenhouten vloer met vloerverwarming, gashaard en 3 keer openslaande tuindeuren welke toegang bieden tot de eigen rustige stadstuin van 80m2 met veel privacy en grote zonwering. De woonkamer is voorzien van zeer ruime vensterbanken waar schuifladen en een Tv-meubel in zijn verwerkt. De woonkamer beschikt over een intercom met display waarmee men de elektrische schuifpoort welke toegang biedt tot het binnenterrein kan bedienen. De woonkamer is afgewerkt met stukwerkwanden en plafonds met inbouwspotjes. De luxe open keuken met kookeiland is afgewerkt met een composiet aanrechtblad en beschikt over inbouwapparatuur zoals: koelkast, diepvries, inductiekookplaat met downdraft, vaatwasser, oven met steamer functie en Quooker. De wandafwerking in de keuken betreft origineel schoonmetselwerk. Middels een zwarte stalen trap is de eerste verdieping te bereiken. Grote overloop met vide en vast bureau waar stroom en internet connectie is aangebracht. 2de zwevend toilet. Op de overloop is een airco gemonteerd welke zowel de 1ste verdieping en begane grond kan koelen. Op de 1ste verdieping zijn 2 slaapkamers gelegen welke beide zijn voorzien van eikenhouten vloer. 1 slaapkamer beschikt over een ruime inloopkast en badkamer ensuite. Deze luxe badkamer is voorzien van ligbad, aparte inloopstortdouche, designradiator, elektrische vloerverwarming, dubbele wastafel met meubel en infraroodsauna (voor 3 personen). Ook de 2de verdieping is te bereiken middels een zwarte stalen trap. Hier bevinden zich nog 3 slaapkamers welke eveneens zijn voorzien van eiken vloeren en muurkasten. 1 van de slaapkamers is thans in gebruik als yoga ruimte. Betegelde bijkeuken/wasruimte met keukenblok, spoelbak en witgoedaansluiting. Technische ruimte met CV-ketel, boiler en mechanische afzuiging. 2de badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en 3de zwevend toilet. Bijzonderheden: bouwjaar 1951. Inhoud ca. 870m3. Woonoppervlakte 280m2. Eigen privétuin van 80m2 en een aandeel in de gemeenschappelijke binnentuin. Woning is voorzien van dak, vloer en spouwmuurisolatie. De gehele woning is voorzien van aluminium kozijnen met HR++ glas (begane grond en een deel van de 1ste verdieping triple glas). De HR Nefit Cv-ketel en boiler dateren uit 2017. De huidige servicekosten bedragen €477,69 per maand (voorheen €222,99). De huidige servicekosten kunnen naar verwachting op korte termijn weer verlaagd worden. De servicekosten zijn eerder door de VvE tijdelijke verhoogd om snel te kunnen voldoen aan de wettelijke plicht voor het reservefonds. De VvE verhuurd delen van het complex aan derden welke jaarlijks een huurstroom van ca. €32.000,- oplevert, met deze inkomsten kunnen vrijwel alle exploitatiekosten van de VvE betaald worden. Aanvaarding in overleg. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 775.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 792.350

3,04%

Annuellement

%

€ 38.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 775.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, beneden + bovenwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
4 woonlagen en een kelder
Situé à
Begane grond

Surfaces et volumes

Superficie habitable
283 m²
Contenu
1143 m³
Aire de la cour arrière
110 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1951
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie, driedubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel en elektrische boiler
Chaudière
Nefit HR (2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
14-11-2025
Date de vente
26-02-2026

Équipements de la salle de bain

Sauna, 2 douches, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift en sauna

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5914

Google Maps

Carte de Venlo

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Venlo

Chiffres de logement et de quartier dans Venlo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Venlo. En 2025 étaient 70.045 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 308.186.

Résidents

70.045

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 308.186

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.868

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Venlo
Année Résidents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Venlo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Niveau d'enseignement

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origine des habitants (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.166

Étiquette A

7.392

Étiquette B

6.085

Étiquette D

3.311

Étiquette E

2.910

Étiquette F

2.302

Étiquette G

2.015

Étiquette A+

654

Étiquette A++

427

Étiquette A+++

418

Étiquette A++++

239

Étiquette A+++++

25

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Venlo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.016 • Électricité: 2.803

Huurwoning

Gaz: 741 • Électricité: 2.001

Koopwoning

Gaz: 991 • Électricité: 2.962

Appartement

Gaz: 618 • Électricité: 1.798

Tussenwoning

Gaz: 915 • Électricité: 2.645

Vrijstaande woning

Gaz: 1.523 • Électricité: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 3.229

Activité dans Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Nombre total d'établissements: 8.690

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Venlo
Période Délits
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Venlo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Venlo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer maisons in Venlo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.