Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV

Monseigneur Zwijsenstraat 2 C

5914AJ Venlo • Limburg

Verkauft

€ 775.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 17.350

2 % Übertragungssteuer (€ 15.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 792.350

Kaufpreis /m²: € 2.738

Fotoalbum

Beschreibung

Wilt u ruim en uniek wonen aan de rand van het centrum, maar toch in een oase van rust dan is dit uw kans! Deze hoekwoning (appartementsrecht) met 2 eigen parkeerplaatsen en privé tuin welke onder architectuur (Design Studio Nu) is verbouwd is gelegen in Stadsklooster Venlo. Het Stadsklooster is in 2017 herontwikkeld tot woningen en appartementen en is een beschermd stadsgezicht. Indeling: Aan de voorzijde van het complex bevindt zicht de centrale entree met de liftinstallatie, brievenbussen en toegang tot de gemeenschappelijk kelderruimte waar men de elektrische fiets kan opladen. Middels een elektrisch afsluitbare schuifpoort bereikt men het binnenterrein waar de parkeerplaatsen zijn gelegen. Deze woning beschikt over 2 eigen parkeerplaatsen welke direct grenzen aan de woning. In de centrale gang waar 2 woningen aan zijn gelegen bevinden zich ook de meterkasten van deze beide woningen. Indeling Woning: Garderobekast. Zwevend toilet met fonteintje. Voorraadkast met waterontharder. Zeer ruime woonkamer met eikenhouten vloer met vloerverwarming, gashaard en 3 keer openslaande tuindeuren welke toegang bieden tot de eigen rustige stadstuin van 80m2 met veel privacy en grote zonwering. De woonkamer is voorzien van zeer ruime vensterbanken waar schuifladen en een Tv-meubel in zijn verwerkt. De woonkamer beschikt over een intercom met display waarmee men de elektrische schuifpoort welke toegang biedt tot het binnenterrein kan bedienen. De woonkamer is afgewerkt met stukwerkwanden en plafonds met inbouwspotjes. De luxe open keuken met kookeiland is afgewerkt met een composiet aanrechtblad en beschikt over inbouwapparatuur zoals: koelkast, diepvries, inductiekookplaat met downdraft, vaatwasser, oven met steamer functie en Quooker. De wandafwerking in de keuken betreft origineel schoonmetselwerk. Middels een zwarte stalen trap is de eerste verdieping te bereiken. Grote overloop met vide en vast bureau waar stroom en internet connectie is aangebracht. 2de zwevend toilet. Op de overloop is een airco gemonteerd welke zowel de 1ste verdieping en begane grond kan koelen. Op de 1ste verdieping zijn 2 slaapkamers gelegen welke beide zijn voorzien van eikenhouten vloer. 1 slaapkamer beschikt over een ruime inloopkast en badkamer ensuite. Deze luxe badkamer is voorzien van ligbad, aparte inloopstortdouche, designradiator, elektrische vloerverwarming, dubbele wastafel met meubel en infraroodsauna (voor 3 personen). Ook de 2de verdieping is te bereiken middels een zwarte stalen trap. Hier bevinden zich nog 3 slaapkamers welke eveneens zijn voorzien van eiken vloeren en muurkasten. 1 van de slaapkamers is thans in gebruik als yoga ruimte. Betegelde bijkeuken/wasruimte met keukenblok, spoelbak en witgoedaansluiting. Technische ruimte met CV-ketel, boiler en mechanische afzuiging. 2de badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en 3de zwevend toilet. Bijzonderheden: bouwjaar 1951. Inhoud ca. 870m3. Woonoppervlakte 280m2. Eigen privétuin van 80m2 en een aandeel in de gemeenschappelijke binnentuin. Woning is voorzien van dak, vloer en spouwmuurisolatie. De gehele woning is voorzien van aluminium kozijnen met HR++ glas (begane grond en een deel van de 1ste verdieping triple glas). De HR Nefit Cv-ketel en boiler dateren uit 2017. De huidige servicekosten bedragen €477,69 per maand (voorheen €222,99). De huidige servicekosten kunnen naar verwachting op korte termijn weer verlaagd worden. De servicekosten zijn eerder door de VvE tijdelijke verhoogd om snel te kunnen voldoen aan de wettelijke plicht voor het reservefonds. De VvE verhuurd delen van het complex aan derden welke jaarlijks een huurstroom van ca. €32.000,- oplevert, met deze inkomsten kunnen vrijwel alle exploitatiekosten van de VvE betaald worden. Aanvaarding in overleg. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 775.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 17.350

2 % Übertragungssteuer (€ 15.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 792.350

3,04%

Jährlich

%

€ 38.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 775.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, beneden + bovenwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
4 woonlagen en een kelder
Lage in
Begane grond

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
283 m²
Inhalt
1143 m³
Hinterhof Fläche
110 m²

Bau und Energie

Baujahr
1951
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dakisolatie, driedubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel en elektrische boiler
Kessel Cv
Nefit HR (2017, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
14-11-2025
Verkaufsdatum
26-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Sauna, 2 douches, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Lift en sauna

Karten

Postkarten

Postkarten für 5914

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.