Ir directamente al contenido
Logotipo de bijBart Makelaars

J. ten Catestraat 14

7671MA Vriezenveen • Overijssel

Vendido

€ 385.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 394.550

Precio de compra /m²: € 3.181

Galería de fotos

Descripción

Een supergave en volledig gemoderniseerde TWEE-ONDER-EEN-KAPWONING met berging en carport. Je woont hier in een leuke buurt, de ruimtes in en om het woonhuis zijn goed en het is ook nog eens instapklaar! De woning is vanaf 2019 volledig onderhanden genomen. In de periode van 2019 zijn de keuken en het sanitair volledig vernieuwd. Op de verdieping bevinden zich drie mooie slaapkamers en de badkamer. Op de zolderverdieping bevinden zich de installaties, maar het grootste voordeel is dat deze kan worden ingedeeld voor een 4e slaapkamer of als hobby/kantoorruimte. De woning is in de basis goed geïsoleerd en is zeer geschikt om het te verduurzamen. De verschillende raampartijen aan de voorzijde zijn voorzien van screens/rolluiken die elektrisch bediend kunnen worden. Graag laten we je al dit moois een keer zien en vertellen je dan alle ins en outs over deze woning. Wanneer je contact opneemt met ons kantoor plannen wij graag een afspraak met jou in. Hieronder volgt een beschrijving van de indeling van de woning: Indeling: Begane grond: Hal/entree met gemoderniseerd toiletruimte, meterkast en trapopgang met garderobe. Mooi belichte woonkamer in L-vorm. Het mooie hieraan is dat de woonkamer op verschillende manieren kan worden ingericht. De keuken in halfopen opstelling met diverse inbouwapparatuur. De keuken is in 2019 vernieuwd. De bijkeuken is een gewenst onderdeel van de woning. Deze is zeer praktisch en ook voorzien van witgoedaansluiting. De inpandige berging is bereikbaar vanuit de bijkeuken. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot 3 royale slaapkamers en een ruim opgezette badkamer. Badkamer v.v. doucheruimte, hangtoilet en dubbele wastafel. Zolder: Middels vaste trap te bereiken zolderverdieping met CV-installatie, bergruimte en 4e slaapkamer c.q. speelkamer/kantoorruimte. Bijzonderheden: - Verzorgde achtertuin op het Noorden gelegen; - Royale oprit met carport en stenen berging; - Energielabel C, volledig geïsoleerde woning met isolerende beglazing (HR++); - Het schilderwerk is in 2022 uitgevoerd; - Voorzien van screens/rolluiken aan de voorzijde; - Kindervriendelijke wijk met groen- en speelvoorzieningen; - Aanvaarding in overleg. Bij aankoop wordt in de koopakte een waarborgsom van 10% van de koopsom opgenomen. Is dit huis iets voor jou? Neem je eigen NVM makelaar mee voor aankoopbegeleiding. Aanvullende opmerking: Wilt meer informatie over hypotheken? Neem dan contact op met bijBart Makelaars (0546-709040) of Nijen Twilhaar Hypotheken (0546-572295).

Hipoteca berekenen

€ 385.000

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 394.550

2,78%

Anualmente

%

€ 19.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 385.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
121 m²
Área del lote
232 m²
Contenido
469 m³
Otra zona interior
8 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
16 m²
Área del jardín trasero
90 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1989
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
HR-glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Carport

Planificación

Ofrecido desde
27-06-2025
Fecha de venta
10-08-2025

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, en toilet

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7671

Mapas de Google

Vista geográfica Vriezenveen

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Vriezenveen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vriezenveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vriezenveen. En 2026 había 13.910 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 363.628.

Inhabitantes

13.910

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 363.628

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.055

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

281

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vriezenveen
Año Inhabitantes
2021 13.775
2022 13.790
2023 13.845
2024 13.935
2025 13.890
2026 13.910

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vriezenveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 262.256
2022 EUR 285.281
2023 EUR 331.703
2024 EUR 347.061
2025 EUR 363.628

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.890 0-15: 2.330 15-25: 1.875 25-45: 3.150 45-65: 3.660

Nivel académico

Hoger

2.180

Praktisch

3.030

Middelbaar

4.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

475

Nederland

12.735

Buiten Europa

680

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 806
Appartementen 1.047
Tussenwoningen 1.162
Vrijstaande woningen 1.827
Twee-onder-één-kap woningen 1.048

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 380
1925 tot 1950 394
1950 tot 1970 1.021
1970 tot 1980 1.042
1980 tot 1990 831
1990 tot 2000 750
2000 tot 2010 472
2010 tot 2020 272
2020 en later 189

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.448

Etiqueta A

1.196

Etiqueta B

1.097

Etiqueta G

662

Etiqueta D

457

Etiqueta F

283

Etiqueta E

172

Etiqueta A+++

95

Etiqueta A++

71

Etiqueta A+

68

Etiqueta A++++

23

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vriezenveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.376 3.172
2021 1.620 3.212
2022 1.263 2.997
2023 1.034 2.890
2024 995 2.993

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 888 • Electricidad: 2.590

Huurwoning

Gas: 826 • Electricidad: 2.106

Koopwoning

Gas: 1.146 • Electricidad: 3.272

Appartement

Gas: 768 • Electricidad: 1.988

Tussenwoning

Gas: 848 • Electricidad: 2.435

Vrijstaande woning

Gas: 1.364 • Electricidad: 3.761

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.027 • Electricidad: 2.961

Actividad empresarial en Vriezenveen (2025)

Handel en HORECA 350
Nijverheid en energie 285
Zakelijke dienstverlening 255
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 100
Vervoer, informatie en communicatie 70
Financiele diensten en onroerendgoed 100
Cultuur, recreatie en overige diensten 150

Número total de establecimientos empresariales: 1.530

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vriezenveen
Periodo Delitos
jan 2026 25
jul 2025 26
jun 2025 21
mei 2025 28
mrt 2025 23
mrt 2026 19
nov 2024 23
nov 2025 40
okt 2024 29
okt 2025 20
sep 2024 27
sep 2025 26

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vriezenveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vriezenveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vriezenveen?

Vriezenveen telt in 2026 ongeveer 13.910 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vriezenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vriezenveen is in 2025 circa € 363.628.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vriezenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vriezenveen ligt rond € 28.055 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vriezenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 281 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vriezenveen?

In Vriezenveen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.827 woningen.

Meer viviendas in Vriezenveen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.