Ir directamente al contenido
Logotipo de MVS makelaardij

Schoolstraat 11

5843AG Westerbeek • Noord-Brabant

Disponible

€ 385.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 394.550

Precio de compra /m²: € 4.140

Galería de fotos

Descripción

Schoolstraat 11, 5843 AG WESTERBEEK. Aan de rand van het dorp, op een royaal perceel van maar liefst 675 m², staat deze vrijstaande bungalow met garage, carport, berging, overdekt terras en een heerlijk beschutte binnentuin met volop privacy. Een ideale woning voor wie comfortabel gelijkvloers wil wonen, met alle dagelijkse voorzieningen op de begane grond. Westerbeek is een gemoedelijk en groen kerkdorp in de gemeente Land van Cuijk, waar rust, ruimte en een prettige woonomgeving centraal staan. Het dorp beschikt over diverse dagelijkse voorzieningen, een actief verenigingsleven en een goede bereikbaarheid richting Boxmeer, Venray en de A73. Daarnaast bevindt u zich hier midden in een prachtige natuurlijke omgeving met volop wandel- en fietsmogelijkheden. INDELING: Via de entree/hal met meterkast bereikt u de sfeervolle woonkamer met prettig lichtinval. De halfopen keuken is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling en voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap en losse koelkast. Aansluitend bevinden zich de wasruimte en de bijkeuken met vaste kastenwand en toegang tot de tuin. De bungalow beschikt over twee comfortabele slaapkamers, waarvan één is uitgerust met vaste kasten. De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, douchecabine, wastafel en toilet. Daarnaast is er nog een separaat toilet aanwezig. TUIN: De fraai aangelegde en beschutte binnentuin biedt veel privacy en vormt een heerlijke plek om in alle rust van het buitenleven te genieten. Dankzij het overdekte terras kunt u hier vrijwel het hele jaar door comfortabel zitten. De garage, carport en berging zorgen bovendien voor volop praktische ruimte. BIJZONDERHEDEN: - dakisolatie: 5 cm halmplaat op het oorspronkelijk dak en 5 cm glaswolplaten op het nieuwe gedeelte t.p.v. de keuken. - spouwmuurisolatie (geïsoleerd in 2018 mét certificaat). - 18 zonnepanelen 385 WP (2021). - CV-gas combiketel (Remeha 2021). - 2x airco Daikin. - gehele woning isolerende beglazing. - bitumen dak woonhuis in 2013 vernieuwd, dak garage in 2019. - woonkamer, keuken en badkamer voorzien van vloerverwarming. - meterkast in 2017 vernieuwd. - grondwaterpuls aanwezig.

Hipoteca berekenen

€ 385.000

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 394.550

2,78%

Anualmente

%

€ 19.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 385.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Bungalow, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
93 m²
Área del lote
675 m²
Contenido
327 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
50 m²
Espacio de almacenamiento externo
49 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1960
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Carport en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
15-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5843

Mapas de Google

Vista geográfica Westerbeek

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Westerbeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Westerbeek. En 2025 había 695 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 451.000.

Inhabitantes

695

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 451.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

5

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Westerbeek
Año Inhabitantes
2021 675
2022 700
2023 710
2024 705
2025 695

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Westerbeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 361.000
2023 EUR 402.000
2024 EUR 430.000
2025 EUR 451.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 125 0-15: 135 15-25: 80 25-45: 160 45-65: 195

Nivel académico

Hoger

160

Praktisch

90

Middelbaar

270

Origen de los residentes (2025)

Europa

30

Nederland

640

Buiten Europa

20

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 10
Appartementen 8
Tussenwoningen 8
Vrijstaande woningen 185
Twee-onder-één-kap woningen 60

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 31
1950 tot 1970 67
1970 tot 1980 40
1980 tot 1990 35
1990 tot 2000 27
2000 tot 2010 26
2010 tot 2020 13
2020 en later 22

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

71

Etiqueta C

52

Etiqueta G

47

Etiqueta D

31

Etiqueta B

30

Etiqueta F

22

Etiqueta E

10

Etiqueta A++

5

Etiqueta A+++

3

Etiqueta A+

2

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Westerbeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.640 4.170
2021 1.850 4.120
2022 1.400 3.860
2023 1.100 3.740
2024 1.060 3.780

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.580

Huurwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.340

Koopwoning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.940

Appartement

Gas: 770 • Electricidad: 2.270

Tussenwoning

Gas: 520 • Electricidad: 2.630

Vrijstaande woning

Gas: 1.240 • Electricidad: 4.150

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 890 • Electricidad: 3.150

Actividad empresarial en Westerbeek (2025)

Handel en HORECA 10
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Número total de establecimientos empresariales: 105

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Westerbeek
Periodo Delitos
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 3
mei 2025 0
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 1
sep 2024 0
sep 2025 0

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Westerbeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Westerbeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Westerbeek?

Westerbeek telt in 2025 ongeveer 695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerbeek is in 2025 circa € 451.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerbeek ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerbeek?

In Westerbeek komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 185 woningen.

Meer viviendas in Westerbeek

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.