Aller directement au contenu
Logo de MVS makelaardij

Schoolstraat 11

5843AG Westerbeek • Noord-Brabant

Disponible

€ 385.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 394.550

Prix d'achat /m²: € 4.140

Galerie de photos

Description

Schoolstraat 11, 5843 AG WESTERBEEK. Aan de rand van het dorp, op een royaal perceel van maar liefst 675 m², staat deze vrijstaande bungalow met garage, carport, berging, overdekt terras en een heerlijk beschutte binnentuin met volop privacy. Een ideale woning voor wie comfortabel gelijkvloers wil wonen, met alle dagelijkse voorzieningen op de begane grond. Westerbeek is een gemoedelijk en groen kerkdorp in de gemeente Land van Cuijk, waar rust, ruimte en een prettige woonomgeving centraal staan. Het dorp beschikt over diverse dagelijkse voorzieningen, een actief verenigingsleven en een goede bereikbaarheid richting Boxmeer, Venray en de A73. Daarnaast bevindt u zich hier midden in een prachtige natuurlijke omgeving met volop wandel- en fietsmogelijkheden. INDELING: Via de entree/hal met meterkast bereikt u de sfeervolle woonkamer met prettig lichtinval. De halfopen keuken is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling en voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap en losse koelkast. Aansluitend bevinden zich de wasruimte en de bijkeuken met vaste kastenwand en toegang tot de tuin. De bungalow beschikt over twee comfortabele slaapkamers, waarvan één is uitgerust met vaste kasten. De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, douchecabine, wastafel en toilet. Daarnaast is er nog een separaat toilet aanwezig. TUIN: De fraai aangelegde en beschutte binnentuin biedt veel privacy en vormt een heerlijke plek om in alle rust van het buitenleven te genieten. Dankzij het overdekte terras kunt u hier vrijwel het hele jaar door comfortabel zitten. De garage, carport en berging zorgen bovendien voor volop praktische ruimte. BIJZONDERHEDEN: - dakisolatie: 5 cm halmplaat op het oorspronkelijk dak en 5 cm glaswolplaten op het nieuwe gedeelte t.p.v. de keuken. - spouwmuurisolatie (geïsoleerd in 2018 mét certificaat). - 18 zonnepanelen 385 WP (2021). - CV-gas combiketel (Remeha 2021). - 2x airco Daikin. - gehele woning isolerende beglazing. - bitumen dak woonhuis in 2013 vernieuwd, dak garage in 2019. - woonkamer, keuken en badkamer voorzien van vloerverwarming. - meterkast in 2017 vernieuwd. - grondwaterpuls aanwezig.

Prêt immobilier berekenen

€ 385.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 394.550

2,78%

Annuellement

%

€ 19.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 385.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bungalow, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
93 m²
Superficie du terrain
675 m²
Contenu
327 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
50 m²
Espace de stockage externe
49 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1960
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Carport en vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5843

Google Maps

Aperçu géographique Westerbeek

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Westerbeek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Westerbeek. En 2025 étaient 695 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 451.000.

Résidents

695

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 451.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

5

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Westerbeek
Année Résidents
2021 675
2022 700
2023 710
2024 705
2025 695

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Westerbeek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 361.000
2023 EUR 402.000
2024 EUR 430.000
2025 EUR 451.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 125 0-15: 135 15-25: 80 25-45: 160 45-65: 195

Niveau d'enseignement

Hoger

160

Praktisch

90

Middelbaar

270

Origine des habitants (2025)

Europa

30

Nederland

640

Buiten Europa

20

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 10
Appartementen 8
Tussenwoningen 8
Vrijstaande woningen 185
Twee-onder-één-kap woningen 60

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 31
1950 tot 1970 67
1970 tot 1980 40
1980 tot 1990 35
1990 tot 2000 27
2000 tot 2010 26
2010 tot 2020 13
2020 en later 22

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

71

Étiquette C

52

Étiquette G

47

Étiquette D

31

Étiquette B

30

Étiquette F

22

Étiquette E

10

Étiquette A++

5

Étiquette A+++

3

Étiquette A+

2

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Westerbeek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.640 4.170
2021 1.850 4.120
2022 1.400 3.860
2023 1.100 3.740
2024 1.060 3.780

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.580

Huurwoning

Gaz: 920 • Électricité: 2.340

Koopwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.940

Appartement

Gaz: 770 • Électricité: 2.270

Tussenwoning

Gaz: 520 • Électricité: 2.630

Vrijstaande woning

Gaz: 1.240 • Électricité: 4.150

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 890 • Électricité: 3.150

Activité dans Westerbeek (2025)

Handel en HORECA 10
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Nombre total d'établissements: 105

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Westerbeek
Période Délits
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 3
mei 2025 0
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 1
sep 2024 0
sep 2025 0

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Westerbeek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Westerbeek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Westerbeek?

Westerbeek telt in 2025 ongeveer 695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerbeek is in 2025 circa € 451.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerbeek ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerbeek?

In Westerbeek komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 185 woningen.

Meer maisons in Westerbeek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.