Ir directamente al contenido
Logotipo de Oosterhave Makelaars en Financiële Dienstverlening

Oranjestraat 204

7676GC Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Vendido

€ 523.000

Coste del comprador (estimado): € 12.310

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.460) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 535.310

Precio de compra /m²: € 4.023

Galería de fotos

Descripción

KAVEL 2 Optimaal genieten aan de rand van Westerhaar-Vriezenveensewijk. Wonen aan de Beeklaan in Westerhaar is genieten in de ruimste zin van het woord. De 4 levensloopbestendige woningen, met alle denkbare voorzieningen in de buurt, worden gebouwd op een fijne plek aan het water. De woningen, worden voorzien van de nieuwste technieken en installaties en worden gasloos gebouwd. Hierdoor woon je niet alleen comfortabel, je draagt ook je steentje bij aan een beter milieu en je bespaart hiermee op de energiekosten. Zo zijn deze woningen helemaal klaar voor de toekomst en ben je gegarandeerd van een woning met een hoog afwerkingsniveau en duurzame woonoplossingen. Lage Energielasten door duurzame woonoplossingen. Deze prachtige vrijstaande woningen, met een heerlijke tuin en eigen oprit zijn helemaal klaar voor de toekomst! Wonen aan de Beeklaan betekent slapen en baden op de begane grond. Op de verdieping geniet je van twee extra slaapkamers en optioneel een tweede badkamer. De woningen worden standaard uitgerust met kunststof kozijnen met triple glas, een warmtepomp, vloerverwarming, 16 zonnepanelen én een thuis-accu. Daarnaast wordt de woning voorzien van twee dakkapellen aan de voorzijde die zorgen voor een ruim gevoel op de verdieping. IN HET KORT • Woonoppervlakte ca. 148 m2 • Kavels tussen 330 m2 en 365 m2 • Slapen en baden op de begane grond • Twee slaapkamers boven met optioneel een badkamer • Inclusief 2 dakkappelen aan de voorzijde • Ruimte voor een kantoor of speelkamer • Parkeren op eigen terrein met ruimte voor 2 auto’s • Duurzaam en zeer energiezuinig • Zonnepanelen, vloerverwarming en warmtepomp • Met thuis-accu voor zonnepanelen • Inclusief badkamer met sanitair en tegelwerk • Kunststof kozijnen met triple glas Wonen aan de Beeklaan is meer dan alleen prettig wonen. Westerhaar-Vriezeveensewijk, gelegen in het hart van Twente, is de perfecte plek om te wonen en te leven. Omgeven nabij prachtige natuurgebieden en groene weilanden, biedt Westerhaar een oase van rust voor liefhebbers van natuur en buitenactiviteiten. Maar dat is niet alles! Westerhaar biedt een scala aan basisvoorzieningen die allemaal binnen handbereik te vinden zijn. De woningen hebben een uitstekende bereikbaarheid, binnen een paar minuten rijd je op de N36 naar diverse steden als Almelo, Zwolle en Hardenberg. Heb je interesse in wonen aan de Beeklaan? Schrijf je dan vrijblijvend in via de projectwebsite houden je graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Aan je inschrijving zijn geen verplichtingen verbonden. Wanneer 1 woning verkocht wordt er gestart met de bouw.

Hipoteca berekenen

€ 523.000

Coste del comprador (estimado): € 12.310

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.460) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 535.310

3,04%

Anualmente

%

€ 26.150

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 523.000
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
130 m²
Área del lote
342 m²
Contenido
510 m³

Construcción y energía

Año de construcción
2025
Método de construcción
Nieuwbouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
07-08-2025
Fecha de venta
20-02-2026

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7676

Mapas de Google

Mapa de Westerhaar-Vriezenveensewijk

Explora Westerhaar-Vriezenveensewijk y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Westerhaar-Vriezenveensewijk. En 2026 había 4.201 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 311.187.

Inhabitantes

4.201

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 311.187

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 24.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

88

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Inhabitantes
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Composición de los residentes

Edad

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Nivel académico

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Origen de los residentes (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

458

Etiqueta B

280

Etiqueta A

261

Etiqueta D

217

Etiqueta F

163

Etiqueta E

122

Etiqueta A+

118

Etiqueta G

89

Etiqueta A++++

83

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A++

10

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Electricidad: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Electricidad: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Electricidad: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Electricidad: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Electricidad: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Electricidad: 2.927

Actividad empresarial en Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Número total de establecimientos empresariales: 380

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Periodo Delitos
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer viviendas in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.