Ir directamente al contenido
Logotipo de Bloemendal Makelaardij

Sibculoseweg 62

7676PD Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Disponible

€ 585.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 598.550

Precio de compra /m²: € 4.091

Galería de fotos

Sibculoseweg 62 Westerhaar-Vriezenveensewijk
Foto 68

Descripción

Volop genieten van het buitenleven en de ruimte kun je bij deze ruime vrijstaande woning in Westerhaar-Vriezenveensewijk! De woning is gelegen aan de Sibculoseweg en wordt omringd door de landerijen rondom het dorp en Sibculo. Met een ruime woonkamer en woonkeuken op de begane grond en drie ruime slaapkamers boven is er binnen volop ruimte. Het perceel van maar liefst 1.245 m2 heeft ook veel te bieden! Er is een lange oprit aan de voorzijde en aan de achterzijde vind je een ruime tuin en een royale garage met schuur én bergzolder. Vanuit de woning zijn plaatsen als Vriezenveen, Vroomshoop, Almelo en Hardenberg goed te bereiken en via één van de belangrijke uitvalswegen ben je zo over de grens in Duitsland. Indeling Begane grond: entree/hal aan de zijkant van de woning met het toilet met fonteintje. Vanuit de hal toegang tot de ruime woonkamer. Dankzij de grote raampartijen en de lichte plafond- en wandafwerking is de woonkamer heerlijk licht. De indeling biedt diverse mogelijkheden voor jouw gewenste inrichting. Vanuit de woonkamer is er toegang tot een tweede hal met vaste kast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Middels een open doorgang is de ruime keuken te bereiken. De halfopen woonkeuken beschikt over een rechte keukenopstelling met inductiekookplaat, combi-oven, koel-vriescombinatie en vaatwasmachine. Aan de achterzijde tref je het eetgedeelte aan, waar twee openslaande deuren toegang bieden tot het terras direct achter de woning. Verder biedt de keuken toegang tot een derde hal en een bijkeuken waar de witgoedaansluitingen en de meterkast zijn gesitueerd. Eerste verdieping: vanaf de overloop is er toegang tot een drietal ruime slaapkamers, een stookruimte met de CV-combiketel en een riante badkamer met dakkapel. Elke slaapkamer beschikt over veel praktische bergruimte achter de knieschotten. De badkamer is voorzien van een douche, dubbele wastafel, ligbad en een toilet. Middels een losse trap is de vliering te bereiken. Buiten: Aan de voorzijde van de woning ligt een strak gazon met direct voor de woning diverse beplanting. Daarnaast ligt een lange oprit waar meerdere auto's geparkeerd kunnen worden en aan het einde van de oprit bevindt zich de riante schuur met garage. Dit bijgebouw is over de gehele lengte voorzien van een ruime bergzolder. Direct achter de woning ligt een breed terras met een plantenborder en daarachter een groot gazon. In het verlengde van de schuur bevindt zich een tweede, houten berging met fraaie overkapping. Hier kun je heerlijk zitten! Bijzonderheden: - Woonoppervlakte 143 m2; - Perceeloppervlakte 1.245 m2; - Volop ruimte binnen en buitenshuis; - Goed geïsoleerd; - Goede bereikbaarheid; - Landelijke ligging maar toch dichtbij voorzieningen.

Hipoteca berekenen

€ 585.000

Coste del comprador (estimado): € 13.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 598.550

3,04%

Anualmente

%

€ 29.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 585.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
143 m²
Área del lote
1245 m²
Contenido
542 m³
Espacio de almacenamiento externo
80 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2011
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
A

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Landelijk gelegen en open ligging
Jardín
Achtertuin
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en vloerverwarming

Instalaciones de garaje

Vliering

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7676

Mapas de Google

Mapa de Westerhaar-Vriezenveensewijk

Explora Westerhaar-Vriezenveensewijk y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Westerhaar-Vriezenveensewijk. En 2026 había 4.201 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 311.187.

Inhabitantes

4.201

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 311.187

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 24.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

88

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Inhabitantes
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Composición de los residentes

Edad

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Nivel académico

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Origen de los residentes (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

458

Etiqueta B

280

Etiqueta A

261

Etiqueta D

217

Etiqueta F

163

Etiqueta E

122

Etiqueta A+

118

Etiqueta G

89

Etiqueta A++++

83

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A++

10

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Electricidad: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Electricidad: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Electricidad: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Electricidad: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Electricidad: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Electricidad: 2.927

Actividad empresarial en Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Número total de establecimientos empresariales: 380

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Periodo Delitos
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer viviendas in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.