Aller directement au contenu
Logo de Bloemendal Makelaardij

Sibculoseweg 62

7676PD Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Disponible

€ 585.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 598.550

Prix d'achat /m²: € 4.091

Galerie de photos

Sibculoseweg 62 Westerhaar-Vriezenveensewijk
Photo 68

Description

Volop genieten van het buitenleven en de ruimte kun je bij deze ruime vrijstaande woning in Westerhaar-Vriezenveensewijk! De woning is gelegen aan de Sibculoseweg en wordt omringd door de landerijen rondom het dorp en Sibculo. Met een ruime woonkamer en woonkeuken op de begane grond en drie ruime slaapkamers boven is er binnen volop ruimte. Het perceel van maar liefst 1.245 m2 heeft ook veel te bieden! Er is een lange oprit aan de voorzijde en aan de achterzijde vind je een ruime tuin en een royale garage met schuur én bergzolder. Vanuit de woning zijn plaatsen als Vriezenveen, Vroomshoop, Almelo en Hardenberg goed te bereiken en via één van de belangrijke uitvalswegen ben je zo over de grens in Duitsland. Indeling Begane grond: entree/hal aan de zijkant van de woning met het toilet met fonteintje. Vanuit de hal toegang tot de ruime woonkamer. Dankzij de grote raampartijen en de lichte plafond- en wandafwerking is de woonkamer heerlijk licht. De indeling biedt diverse mogelijkheden voor jouw gewenste inrichting. Vanuit de woonkamer is er toegang tot een tweede hal met vaste kast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Middels een open doorgang is de ruime keuken te bereiken. De halfopen woonkeuken beschikt over een rechte keukenopstelling met inductiekookplaat, combi-oven, koel-vriescombinatie en vaatwasmachine. Aan de achterzijde tref je het eetgedeelte aan, waar twee openslaande deuren toegang bieden tot het terras direct achter de woning. Verder biedt de keuken toegang tot een derde hal en een bijkeuken waar de witgoedaansluitingen en de meterkast zijn gesitueerd. Eerste verdieping: vanaf de overloop is er toegang tot een drietal ruime slaapkamers, een stookruimte met de CV-combiketel en een riante badkamer met dakkapel. Elke slaapkamer beschikt over veel praktische bergruimte achter de knieschotten. De badkamer is voorzien van een douche, dubbele wastafel, ligbad en een toilet. Middels een losse trap is de vliering te bereiken. Buiten: Aan de voorzijde van de woning ligt een strak gazon met direct voor de woning diverse beplanting. Daarnaast ligt een lange oprit waar meerdere auto's geparkeerd kunnen worden en aan het einde van de oprit bevindt zich de riante schuur met garage. Dit bijgebouw is over de gehele lengte voorzien van een ruime bergzolder. Direct achter de woning ligt een breed terras met een plantenborder en daarachter een groot gazon. In het verlengde van de schuur bevindt zich een tweede, houten berging met fraaie overkapping. Hier kun je heerlijk zitten! Bijzonderheden: - Woonoppervlakte 143 m2; - Perceeloppervlakte 1.245 m2; - Volop ruimte binnen en buitenshuis; - Goed geïsoleerd; - Goede bereikbaarheid; - Landelijke ligging maar toch dichtbij voorzieningen.

Prêt immobilier berekenen

€ 585.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 598.550

3,04%

Annuellement

%

€ 29.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 585.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
143 m²
Superficie du terrain
1245 m²
Contenu
542 m³
Espace de stockage externe
80 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2011
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Landelijk gelegen en open ligging
Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en vloerverwarming

Équipements de garage

Vliering

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7676

Google Maps

Carte de Westerhaar-Vriezenveensewijk

Explorez Westerhaar-Vriezenveensewijk et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Westerhaar-Vriezenveensewijk

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Westerhaar-Vriezenveensewijk. En 2026 étaient 4.201 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 311.187.

Résidents

4.201

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 311.187

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 24.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

88

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Année Résidents
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Niveau d'enseignement

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Origine des habitants (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

458

Étiquette B

280

Étiquette A

261

Étiquette D

217

Étiquette F

163

Étiquette E

122

Étiquette A+

118

Étiquette G

89

Étiquette A++++

83

Étiquette A+++

29

Étiquette A++

10

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.005 • Électricité: 2.491

Huurwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.394

Koopwoning

Gaz: 1.149 • Électricité: 3.511

Appartement

Gaz: 666 • Électricité: 1.964

Tussenwoning

Gaz: 955 • Électricité: 2.402

Vrijstaande woning

Gaz: 1.239 • Électricité: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 997 • Électricité: 2.927

Activité dans Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Nombre total d'établissements: 380

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Westerhaar-Vriezenveensewijk
Période Délits
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Westerhaar-Vriezenveensewijk

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer maisons in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.