Direkt zum Inhalt
Logo von Bloemendal Makelaardij

Sibculoseweg 62

7676PD Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Verfügbar

€ 585.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.550

2 % Übertragungssteuer (€ 11.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 598.550

Kaufpreis /m²: € 4.091

Fotoalbum

Sibculoseweg 62 Westerhaar-Vriezenveensewijk
Bild 68

Beschreibung

Volop genieten van het buitenleven en de ruimte kun je bij deze ruime vrijstaande woning in Westerhaar-Vriezenveensewijk! De woning is gelegen aan de Sibculoseweg en wordt omringd door de landerijen rondom het dorp en Sibculo. Met een ruime woonkamer en woonkeuken op de begane grond en drie ruime slaapkamers boven is er binnen volop ruimte. Het perceel van maar liefst 1.245 m2 heeft ook veel te bieden! Er is een lange oprit aan de voorzijde en aan de achterzijde vind je een ruime tuin en een royale garage met schuur én bergzolder. Vanuit de woning zijn plaatsen als Vriezenveen, Vroomshoop, Almelo en Hardenberg goed te bereiken en via één van de belangrijke uitvalswegen ben je zo over de grens in Duitsland. Indeling Begane grond: entree/hal aan de zijkant van de woning met het toilet met fonteintje. Vanuit de hal toegang tot de ruime woonkamer. Dankzij de grote raampartijen en de lichte plafond- en wandafwerking is de woonkamer heerlijk licht. De indeling biedt diverse mogelijkheden voor jouw gewenste inrichting. Vanuit de woonkamer is er toegang tot een tweede hal met vaste kast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Middels een open doorgang is de ruime keuken te bereiken. De halfopen woonkeuken beschikt over een rechte keukenopstelling met inductiekookplaat, combi-oven, koel-vriescombinatie en vaatwasmachine. Aan de achterzijde tref je het eetgedeelte aan, waar twee openslaande deuren toegang bieden tot het terras direct achter de woning. Verder biedt de keuken toegang tot een derde hal en een bijkeuken waar de witgoedaansluitingen en de meterkast zijn gesitueerd. Eerste verdieping: vanaf de overloop is er toegang tot een drietal ruime slaapkamers, een stookruimte met de CV-combiketel en een riante badkamer met dakkapel. Elke slaapkamer beschikt over veel praktische bergruimte achter de knieschotten. De badkamer is voorzien van een douche, dubbele wastafel, ligbad en een toilet. Middels een losse trap is de vliering te bereiken. Buiten: Aan de voorzijde van de woning ligt een strak gazon met direct voor de woning diverse beplanting. Daarnaast ligt een lange oprit waar meerdere auto's geparkeerd kunnen worden en aan het einde van de oprit bevindt zich de riante schuur met garage. Dit bijgebouw is over de gehele lengte voorzien van een ruime bergzolder. Direct achter de woning ligt een breed terras met een plantenborder en daarachter een groot gazon. In het verlengde van de schuur bevindt zich een tweede, houten berging met fraaie overkapping. Hier kun je heerlijk zitten! Bijzonderheden: - Woonoppervlakte 143 m2; - Perceeloppervlakte 1.245 m2; - Volop ruimte binnen en buitenshuis; - Goed geïsoleerd; - Goede bereikbaarheid; - Landelijke ligging maar toch dichtbij voorzieningen.

Hypothek berekenen

€ 585.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.550

2 % Übertragungssteuer (€ 11.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 598.550

3,04%

Jährlich

%

€ 29.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 585.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
143 m²
Fläche des Grundstücks
1245 m²
Inhalt
542 m³
Externe Berghalle
80 m²

Bau und Energie

Baujahr
2011
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Landelijk gelegen en open ligging
Garten
Achtertuin
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en vloerverwarming

Garagen Einrichtungen

Vliering

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 7676

Google Karten

Karte von Westerhaar-Vriezenveensewijk

Erkunden Sie Westerhaar-Vriezenveensewijk und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Westerhaar-Vriezenveensewijk. In 2026 waren da 4.201 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 311.187.

Einwohner

4.201

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 311.187

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 24.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

88

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jahr Einwohner
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Ausbildungsstufe

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

458

Bezeichnung B

280

Bezeichnung A

261

Bezeichnung D

217

Bezeichnung F

163

Bezeichnung E

122

Bezeichnung A+

118

Bezeichnung G

89

Bezeichnung A++++

83

Bezeichnung A+++

29

Bezeichnung A++

10

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Strom: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Strom: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Strom: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Strom: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Strom: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Strom: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Strom: 2.927

Betriebsaktivität in Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Gesamtanzahl der Firmensitze: 380

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Periode Verbrechen
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer Häuser in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.