Direkt zum Inhalt
Logo von Oosterhave Makelaars en Financiële Dienstverlening

Oranjestraat 204

7676GC Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Verkauft

€ 523.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.310

2 % Übertragungssteuer (€ 10.460) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 535.310

Kaufpreis /m²: € 4.023

Fotoalbum

Beschreibung

KAVEL 2 Optimaal genieten aan de rand van Westerhaar-Vriezenveensewijk. Wonen aan de Beeklaan in Westerhaar is genieten in de ruimste zin van het woord. De 4 levensloopbestendige woningen, met alle denkbare voorzieningen in de buurt, worden gebouwd op een fijne plek aan het water. De woningen, worden voorzien van de nieuwste technieken en installaties en worden gasloos gebouwd. Hierdoor woon je niet alleen comfortabel, je draagt ook je steentje bij aan een beter milieu en je bespaart hiermee op de energiekosten. Zo zijn deze woningen helemaal klaar voor de toekomst en ben je gegarandeerd van een woning met een hoog afwerkingsniveau en duurzame woonoplossingen. Lage Energielasten door duurzame woonoplossingen. Deze prachtige vrijstaande woningen, met een heerlijke tuin en eigen oprit zijn helemaal klaar voor de toekomst! Wonen aan de Beeklaan betekent slapen en baden op de begane grond. Op de verdieping geniet je van twee extra slaapkamers en optioneel een tweede badkamer. De woningen worden standaard uitgerust met kunststof kozijnen met triple glas, een warmtepomp, vloerverwarming, 16 zonnepanelen én een thuis-accu. Daarnaast wordt de woning voorzien van twee dakkapellen aan de voorzijde die zorgen voor een ruim gevoel op de verdieping. IN HET KORT • Woonoppervlakte ca. 148 m2 • Kavels tussen 330 m2 en 365 m2 • Slapen en baden op de begane grond • Twee slaapkamers boven met optioneel een badkamer • Inclusief 2 dakkappelen aan de voorzijde • Ruimte voor een kantoor of speelkamer • Parkeren op eigen terrein met ruimte voor 2 auto’s • Duurzaam en zeer energiezuinig • Zonnepanelen, vloerverwarming en warmtepomp • Met thuis-accu voor zonnepanelen • Inclusief badkamer met sanitair en tegelwerk • Kunststof kozijnen met triple glas Wonen aan de Beeklaan is meer dan alleen prettig wonen. Westerhaar-Vriezeveensewijk, gelegen in het hart van Twente, is de perfecte plek om te wonen en te leven. Omgeven nabij prachtige natuurgebieden en groene weilanden, biedt Westerhaar een oase van rust voor liefhebbers van natuur en buitenactiviteiten. Maar dat is niet alles! Westerhaar biedt een scala aan basisvoorzieningen die allemaal binnen handbereik te vinden zijn. De woningen hebben een uitstekende bereikbaarheid, binnen een paar minuten rijd je op de N36 naar diverse steden als Almelo, Zwolle en Hardenberg. Heb je interesse in wonen aan de Beeklaan? Schrijf je dan vrijblijvend in via de projectwebsite houden je graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Aan je inschrijving zijn geen verplichtingen verbonden. Wanneer 1 woning verkocht wordt er gestart met de bouw.

Hypothek berekenen

€ 523.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.310

2 % Übertragungssteuer (€ 10.460) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 535.310

3,04%

Jährlich

%

€ 26.150

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 523.000
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
130 m²
Fläche des Grundstücks
342 m²
Inhalt
510 m³

Bau und Energie

Baujahr
2025
Bauweise
Nieuwbouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Energieausweis
NIET BESCHIKBAAR

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
07-08-2025
Verkaufsdatum
20-02-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7676

Google Karten

Karte von Westerhaar-Vriezenveensewijk

Erkunden Sie Westerhaar-Vriezenveensewijk und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Westerhaar-Vriezenveensewijk. In 2026 waren da 4.201 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 311.187.

Einwohner

4.201

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 311.187

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 24.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

88

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jahr Einwohner
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Ausbildungsstufe

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

458

Bezeichnung B

280

Bezeichnung A

261

Bezeichnung D

217

Bezeichnung F

163

Bezeichnung E

122

Bezeichnung A+

118

Bezeichnung G

89

Bezeichnung A++++

83

Bezeichnung A+++

29

Bezeichnung A++

10

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Strom: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Strom: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Strom: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Strom: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Strom: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Strom: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Strom: 2.927

Betriebsaktivität in Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Gesamtanzahl der Firmensitze: 380

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Periode Verbrechen
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer Häuser in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.