Aller directement au contenu
Logo de Oosterhave Makelaars en Financiële Dienstverlening

Oranjestraat 204

7676GC Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Vendu

€ 523.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.310

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.460) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 535.310

Prix d'achat /m²: € 4.023

Galerie de photos

Description

KAVEL 2 Optimaal genieten aan de rand van Westerhaar-Vriezenveensewijk. Wonen aan de Beeklaan in Westerhaar is genieten in de ruimste zin van het woord. De 4 levensloopbestendige woningen, met alle denkbare voorzieningen in de buurt, worden gebouwd op een fijne plek aan het water. De woningen, worden voorzien van de nieuwste technieken en installaties en worden gasloos gebouwd. Hierdoor woon je niet alleen comfortabel, je draagt ook je steentje bij aan een beter milieu en je bespaart hiermee op de energiekosten. Zo zijn deze woningen helemaal klaar voor de toekomst en ben je gegarandeerd van een woning met een hoog afwerkingsniveau en duurzame woonoplossingen. Lage Energielasten door duurzame woonoplossingen. Deze prachtige vrijstaande woningen, met een heerlijke tuin en eigen oprit zijn helemaal klaar voor de toekomst! Wonen aan de Beeklaan betekent slapen en baden op de begane grond. Op de verdieping geniet je van twee extra slaapkamers en optioneel een tweede badkamer. De woningen worden standaard uitgerust met kunststof kozijnen met triple glas, een warmtepomp, vloerverwarming, 16 zonnepanelen én een thuis-accu. Daarnaast wordt de woning voorzien van twee dakkapellen aan de voorzijde die zorgen voor een ruim gevoel op de verdieping. IN HET KORT • Woonoppervlakte ca. 148 m2 • Kavels tussen 330 m2 en 365 m2 • Slapen en baden op de begane grond • Twee slaapkamers boven met optioneel een badkamer • Inclusief 2 dakkappelen aan de voorzijde • Ruimte voor een kantoor of speelkamer • Parkeren op eigen terrein met ruimte voor 2 auto’s • Duurzaam en zeer energiezuinig • Zonnepanelen, vloerverwarming en warmtepomp • Met thuis-accu voor zonnepanelen • Inclusief badkamer met sanitair en tegelwerk • Kunststof kozijnen met triple glas Wonen aan de Beeklaan is meer dan alleen prettig wonen. Westerhaar-Vriezeveensewijk, gelegen in het hart van Twente, is de perfecte plek om te wonen en te leven. Omgeven nabij prachtige natuurgebieden en groene weilanden, biedt Westerhaar een oase van rust voor liefhebbers van natuur en buitenactiviteiten. Maar dat is niet alles! Westerhaar biedt een scala aan basisvoorzieningen die allemaal binnen handbereik te vinden zijn. De woningen hebben een uitstekende bereikbaarheid, binnen een paar minuten rijd je op de N36 naar diverse steden als Almelo, Zwolle en Hardenberg. Heb je interesse in wonen aan de Beeklaan? Schrijf je dan vrijblijvend in via de projectwebsite houden je graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Aan je inschrijving zijn geen verplichtingen verbonden. Wanneer 1 woning verkocht wordt er gestart met de bouw.

Prêt immobilier berekenen

€ 523.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.310

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.460) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 535.310

3,04%

Annuellement

%

€ 26.150

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 523.000
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
130 m²
Superficie du terrain
342 m²
Contenu
510 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
2025
Mode de construction
Nieuwbouw
Type de toit
Zadeldak
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
07-08-2025
Date de vente
20-02-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7676

Google Maps

Carte de Westerhaar-Vriezenveensewijk

Explorez Westerhaar-Vriezenveensewijk et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Westerhaar-Vriezenveensewijk

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Westerhaar-Vriezenveensewijk. En 2026 étaient 4.201 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 311.187.

Résidents

4.201

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 311.187

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 24.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

88

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Année Résidents
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Niveau d'enseignement

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Origine des habitants (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

458

Étiquette B

280

Étiquette A

261

Étiquette D

217

Étiquette F

163

Étiquette E

122

Étiquette A+

118

Étiquette G

89

Étiquette A++++

83

Étiquette A+++

29

Étiquette A++

10

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.005 • Électricité: 2.491

Huurwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.394

Koopwoning

Gaz: 1.149 • Électricité: 3.511

Appartement

Gaz: 666 • Électricité: 1.964

Tussenwoning

Gaz: 955 • Électricité: 2.402

Vrijstaande woning

Gaz: 1.239 • Électricité: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 997 • Électricité: 2.927

Activité dans Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Nombre total d'établissements: 380

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Westerhaar-Vriezenveensewijk
Période Délits
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Westerhaar-Vriezenveensewijk

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer maisons in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.