Wichers Van der Schaaf makelaars & taxateurs
"Engagement et attention sincère pour notre client"
In 2009 is het bedrijf opgericht, met een collectief dat al meer dan 25 jaar ervaring heeft in de makelaardij. De expertise is verankerd in de regio Groningen en Drenthe, waar de medewerkers zich op voelen thuis. Persoonlijke betrokkenheid en een open, directe aanpak zijn kernwaarden die het team in z’n werk verwezen. Elke medewerker brengt unieke kwaliteiten mee die bijdragen aan een uitgebalanceerd en betrouwbaar dienstverlening. Van...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Groenesteinlaan 11
9722BW Groningen
€ 345.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kromme Elleboog 7
9751RA Haren Gn
€ 995.000 k.k.
€ 3.902/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 255 m²
- Superficie du terrain
- 1014 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Floresplein 36
9715HL Groningen
€ 235.000 k.k.
€ 3.456/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Linnaeusplein 26
9713GS Groningen
€ 330.000 k.k.
€ 3.548/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Boersterweg 67
9796TA Sint Annen
€ 995.000 k.k.
€ 2.488/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 400 m²
- Superficie du terrain
- 7650 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Kollerijweg 58
9795PN Woltersum
€ 395.000 k.k.
€ 3.624/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (62)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
62 avis total
Funda
43 commentaires sur Funda
19 commentaires sur Google
-
Florakade 72
9Wij zijn erg tevreden over Peter bij de verkoop van ons appartement. Hij heeft ons vanaf het begin goed geinformeerd over alle opties en keuzes die we hadden, waardoor we met een gerust gevoel beslissingen konden maken. Een professionele, betrokken makelaar die echt meedenkt. Het was fijn om samen te werken.
-
Bekemaheerd 121
10Heel erg tevreden over onze makelaar. Heeft ons huis super goed verkocht. Heeft geluisterd naar onze wensen en professioneel
-
Sleutelbloem 99
10Wichers Van der Schaaf is een uitstekende & betrouwbare makelaar die over voldoende kennis beschikt om je van A tot Z bij te staan bij de ver- & aankoop van je woning
-
Berlageweg 39
9Heel plezierige samenwerking en nauw contact met ons onderhouden. Makelaar schakelen wij zeker weer in bij een volgende aankoop of verkoop.
-
Van Ketwich Verschuurlaan 147
9We zijn tevreden over de service, communicatie, advisering tijdens het proces, het afhandelen. Prettig om mee samen te werken.
-
Kraanvogelstraat 128
8Prima er is gedaan waar zij voor betaald worden. Deze makelaar kent de markt prima hier want heb de woning 6 jaar geleden ook via hun gekocht.
-
Galenuslaan 18
10Wij zijn zeer tevreden over de aanpak, voorlichting, begeleiding en advisering van Peter Kremer tijdens de verkoop van mijn woning. Hij neemt alle tijd om je door het hele proces te leiden. Hij neemt waar nodig het initiatief, houdt je goed op de hoogte en laat je uiteindelijk je eigen verantwoorde keuzes maken onder het noemen van alle voor- en nadelen. Hij toont daarbij duidelijk zijn ervaring en neemt dit deskundig mee in alles wat erbij komt kijken.