Wichers Van der Schaaf makelaars & taxateurs
"Compromiso y atención sincera hacia nuestro cliente"
In 2009 is het bedrijf opgericht, met een collectief dat al meer dan 25 jaar ervaring heeft in de makelaardij. De expertise is verankerd in de regio Groningen en Drenthe, waar de medewerkers zich op voelen thuis. Persoonlijke betrokkenheid en een open, directe aanpak zijn kernwaarden die het team in z’n werk verwezen. Elke medewerker brengt unieke kwaliteiten mee die bijdragen aan een uitgebalanceerd en betrouwbaar dienstverlening. Van...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Groenesteinlaan 11
9722BW Groningen
€ 345.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kromme Elleboog 7
9751RA Haren Gn
€ 995.000 k.k.
€ 3.902/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 255 m²
- Área del lote
- 1014 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Floresplein 36
9715HL Groningen
€ 235.000 k.k.
€ 3.456/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Linnaeusplein 26
9713GS Groningen
€ 330.000 k.k.
€ 3.548/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Boersterweg 67
9796TA Sint Annen
€ 995.000 k.k.
€ 2.488/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 400 m²
- Área del lote
- 7650 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Kollerijweg 58
9795PN Woltersum
€ 395.000 k.k.
€ 3.624/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 400 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (62)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
62 reseñas total
Funda
43 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Florakade 72
9Wij zijn erg tevreden over Peter bij de verkoop van ons appartement. Hij heeft ons vanaf het begin goed geinformeerd over alle opties en keuzes die we hadden, waardoor we met een gerust gevoel beslissingen konden maken. Een professionele, betrokken makelaar die echt meedenkt. Het was fijn om samen te werken.
-
Bekemaheerd 121
10Heel erg tevreden over onze makelaar. Heeft ons huis super goed verkocht. Heeft geluisterd naar onze wensen en professioneel
-
Sleutelbloem 99
10Wichers Van der Schaaf is een uitstekende & betrouwbare makelaar die over voldoende kennis beschikt om je van A tot Z bij te staan bij de ver- & aankoop van je woning
-
Berlageweg 39
9Heel plezierige samenwerking en nauw contact met ons onderhouden. Makelaar schakelen wij zeker weer in bij een volgende aankoop of verkoop.
-
Van Ketwich Verschuurlaan 147
9We zijn tevreden over de service, communicatie, advisering tijdens het proces, het afhandelen. Prettig om mee samen te werken.
-
Kraanvogelstraat 128
8Prima er is gedaan waar zij voor betaald worden. Deze makelaar kent de markt prima hier want heb de woning 6 jaar geleden ook via hun gekocht.
-
Galenuslaan 18
10Wij zijn zeer tevreden over de aanpak, voorlichting, begeleiding en advisering van Peter Kremer tijdens de verkoop van mijn woning. Hij neemt alle tijd om je door het hele proces te leiden. Hij neemt waar nodig het initiatief, houdt je goed op de hoogte en laat je uiteindelijk je eigen verantwoorde keuzes maken onder het noemen van alle voor- en nadelen. Hij toont daarbij duidelijk zijn ervaring en neemt dit deskundig mee in alles wat erbij komt kijken.