De Ruiter Makelaarshuis BV
"Depuis plus de 20 ans, nous sommes prêts pour vous !"
Vanuit ons Rijksmonument in het hart van Amersfoort bieden wij u een unieke verkoopomgeving. Ons team is deskundig, professioneel en enthousiast, met de nodige ervaring om u te begeleiden bij elke transactie. Met toegang tot alle producten van NVM en FUNDA.nl zorgen wij voor een aantoonbaar snellere verkoop. Ons kantoor ligt op één van de drukste plekken in het centrum, bij de Kamperbinnenpoort. De fraaie etalage en het monumentale gebo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Illegaliteitsweg 32
3815PL Amersfoort
€ 495.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bieshaarlaan 20
3828VM Hoogland
€ 798.000 k.k.
€ 5.320/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 595 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Marcel Breuererf 5
3822VB Amersfoort
€ 735.000 k.k.
€ 5.568/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 304 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Terschellingkade 60
3826DJ Amersfoort
€ 789.000 k.k.
€ 5.225/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 172 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Weverssingel 38
3811GK Amersfoort
€ 775.000 k.k.
€ 5.962/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Sint Rochusstraat 3
3811JT Amersfoort
€ 500.000 k.k.
€ 6.250/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 100 m²
- Chambres de coucher
- 1
Avis (103)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
103 avis total
Funda
56 commentaires sur Funda
47 commentaires sur Google
-
De Jagershuizen 34
10Deze makelaar is fijn in het contact en maakt tijd waar nodig, daarnaast is het kantoor met deskundig personeel goed bereikbaar! Bij de aankoop van het huis, was de kennis van de markt in de betreffende regio door de makelaar zeer goed. Wat voor ons resulteerde in een prettige aankoop.
-
Boekweitstraat 39
10De makelaar was duidelijk wat betreft het traject, Zijn begeleiding en deskundigheid erg goed en ook de beoordeling van de markt en de vraagprijs voor de woning beoordeel ik als erg positief en waardevol. Ook was de makelaar altijd goed bereikbaar.
-
Hulststraat 12
7Twee keer te laat gekomen op afspraak, last minute niet bij notaris aanwezig. Onzorgvuldig in communicatie en informatievoorziening. Weinig betrokkenheid en nauwelijks begeleiding in het aankoopproces. Geen nazorg.
-
Melanie
2Als verkopend makelaar te maken met ze gehad en ik vond ze echt enorm onbetrouwbaar. Ik plaats niet snel een negatieve review, maar ik vond de gang van zaken echt extreem vervelend. Als je een huis van ze koopt: laat elke afspraak schriftelijk vastleggen en bevestigen, want afspraken zijn ze plots vergeten.
-
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
10Fantastische begeleiding bij de aankoop van ons eerste koophuis! Wij kunnen De Ruiter Makelaarshuis en in het bijzonder onze aankoopmakelaar Nino Visser van harte aanbevelen. Vanaf het allereerste moment tot aan het tekenen van de koopovereenkomst zijn wij op een ongelooflijk fijne, professionele en betrokken manier begeleid bij het zoeken en aankopen van ons eerste koophuis. Nino nam echt de tijd om ons te leren kennen en begreep meteen wat onze wensen, twijfels en mogelijk…