HRS Makelaars
"PERSONNEL, CRÉATIF ET AXÉ SUR LES RÉSULTATS"
HRS Makelaars is een gevestigd bedrijf in de woningmarkt van ’s-Hertogenbosch. Onze teamgenoten zijn met passie betrokken bij elke transactie, of het nu gaat om de verkoop, aankoop of verhuur van een woning. Door onze persoonlijke aanpak en creatieve benadering lukken het ons regelmatig om ongekende resultaten te behalen. Onze makelaars zijn gekenmerkt door enthousiasme, betrokkenheid en eerlijkheid. Zij nemen elke klant serieus alsof h...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Oeverhuyze 59
5221PS 's-Hertogenbosch
€ 715.000 k.k.
€ 5.035/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 230 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Timpaanstraat 16
5705KM Helmond
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hoogveldweg 37
5221BA 's-Hertogenbosch
€ 1.295.000 k.k.
€ 5.630/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 230 m²
- Superficie du terrain
- 882 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Schout van Hanswijkplein 100
5237WX 's-Hertogenbosch
€ 499.500 k.k.
€ 3.996/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Palladio 11
5705KK Helmond
€ 390.000 k.k.
€ 3.362/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Frontonstraat 49
5705KH Helmond
€ 350.000 k.k.
€ 3.571/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (127)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
127 avis total
Funda
52 commentaires sur Funda
75 commentaires sur Google
-
Adriaen Willaertstraat 57
9Erg fijn geholpen en goed gehandeld door Larissa. Pakken snel door met alles in gang zetten tot verkoop dus zeker ‘n aanrader!
-
Shania Van Griensven
10Super snel en vriendelijke geholpen ☺️ Heel erg blij met hoe alles verlopen is!
-
Ber engbersen
10De taxatie is vakkundig en secuur gedaan, aanbevelingswaardig!
-
Rina Hooft
10 -
Sam YT
10Zeer goede makelaar, die echt naar je luistert. Ontzettend goed geholpen!
-
Ramon van Aarle
10HRS heeft ons super bijgestaan in de taxatie van onze woning! Professioneel, kundig en gezellig. Is dat geen top combinatie? Dit team heeft duidelijk verstand van zaken. Hartelijk dank HRS, met name aan Ruby & Larissa. Tot de volgende!
-
Dolphijnstraat 16
9Traduit par l'IAJe n'es pas seulement soutenu dans la vente de ma maison mais aussi lors de l'achat de ma nouvelle maison. C'est vraiment beaucoup qui m'était tombé dessus, surtout parce que je suis seule, mais j'ai été bien écoutée et vue. Il y avait toujours une oreille attentive et toutes les choses compliquées à régler, ils se sont chargés.
-
Taalstraat 156
9Traduit par l'IALe courtier a su bien placer la maison sur le marché et avait un réseau de personnes qui cherchaient dans ce marché.
-
Pelssingel 22
8Traduit par l'IAMakelaar avec connaissance, impliqué dans l'ensemble du processus et qui réfléchit à la stratégie à choisir.