Viermakelaars est votre partenaire de confiance pour l'immobilier à 's-Hertogenbosch et dans les environs. Avec une forte attention portée à la transparence, la professionnalité et l'attention personnalisée, le bureau est à votre disposition avec confiance et expertise. Le bureau propose des services tels que la vente, l'achat, les évaluations et la location. Nous travaillons avec une approche client orientée, où vos souhaits sont au ce...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hoogveldweg 22
5221BA 's-Hertogenbosch
€ 925.000 k.k.
€ 3.854/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 240 m²
- Superficie du terrain
- 518 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Heerendonklaan 13
5223XS 's-Hertogenbosch
€ 469.000 k.k.
€ 5.391/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Wuyvenhaerd 42
5221RC 's-Hertogenbosch
€ 510.000 k.k.
€ 3.835/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 98 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Javastraat 6
5215BE Den Bosch
€ 575.000 k.k.
€ 5.324/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Aartshertogenlaan 279
5212CH Den Bosch
€ 475.000 k.k.
€ 5.655/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Boerenerf 3
5221AE 's-Hertogenbosch
€ 1.125.000 k.k.
€ 6.618/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 170 m²
- Superficie du terrain
- 709 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (159)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
159 avis total
Funda
84 commentaires sur Funda
75 commentaires sur Google
-
Petra Van Zuijlen
10Mijn keuze voor Viermakelaars was ingegeven door de positieve eerste indrukken: al bij het eerste telefonische contact was er oprechte interesse en betrokkenheid en bij de kennismaking met makelaar Bram nam hij ruim de tijd om het huis te bekijken en om van gedachten te wisselen over de prijsstelling en verkoopstrategie. Dit vertaalde zich in een passend voorstel met details specifiek voor ons huis, wat veel vertrouwen gaf. In de praktijk hebben Bram en zijn collega’s de goede eerste indrukken zeker waargemaakt. Professioneel en kundig, goed meedenken, geweldig teamwork (- alle collega’s waren goed op de hoogte en voelden even betrokken), vlot en snel in de communicatie en in de praktische zaken (met een handig elektronisch dossier ter ondersteuning). Ik ben zeer tevreden over de dienstverlening en kan Viermakelaars van harte aanbevelen!
-
Vijfde Rompert 30
9Het contact verliep zeer professioneel. De omschrijving van de woning en de foto's was zeer goed. Deze makelaar verstaat zijn vak
-
Thorbeckeplantsoen 20
10Traduit par l'IANous sommes super heureux d'avoir choisi ce courtier. Il nous a super aidé du début à la fin.