Viermakelaars is uw betrouwbare partner voor immobiel in en rond 's-Hertogenbosch. Met een sterke focus op transparantie, professionaliteit en persoonlijke aandacht staat het kantoor voor u klaar met vertrouwen en expertise. Het kantoor biedt diensten als verkoop, aankoop, taxaties en verhuur aan. Wij werken met een klantgerichte benadering, waarbij uw wensen centraal staan. Onze medewerkers zijn geaccrediteerd met NWWI, VastgoedCert en...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Hoogveldweg 22
5221BA 's-Hertogenbosch
€ 925.000 k.k.
€ 3.854/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 240 m²
- Fläche des Grundstücks
- 518 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Heerendonklaan 13
5223XS 's-Hertogenbosch
€ 469.000 k.k.
€ 5.391/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Wuyvenhaerd 42
5221RC 's-Hertogenbosch
€ 510.000 k.k.
€ 3.835/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 98 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Javastraat 6
5215BE Den Bosch
€ 575.000 k.k.
€ 5.324/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 127 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Aartshertogenlaan 279
5212CH Den Bosch
€ 475.000 k.k.
€ 5.655/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Boerenerf 3
5221AE 's-Hertogenbosch
€ 1.125.000 k.k.
€ 6.618/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 170 m²
- Fläche des Grundstücks
- 709 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (159)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
159 Bewertungen insgesamt
Funda
84 Bewertungen auf Funda
75 Bewertungen bei Google
-
Petra Van Zuijlen
10Mijn keuze voor Viermakelaars was ingegeven door de positieve eerste indrukken: al bij het eerste telefonische contact was er oprechte interesse en betrokkenheid en bij de kennismaking met makelaar Bram nam hij ruim de tijd om het huis te bekijken en om van gedachten te wisselen over de prijsstelling en verkoopstrategie. Dit vertaalde zich in een passend voorstel met details specifiek voor ons huis, wat veel vertrouwen gaf. In de praktijk hebben Bram en zijn collega’s de goede eerste indrukken zeker waargemaakt. Professioneel en kundig, goed meedenken, geweldig teamwork (- alle collega’s waren goed op de hoogte en voelden even betrokken), vlot en snel in de communicatie en in de praktische zaken (met een handig elektronisch dossier ter ondersteuning). Ik ben zeer tevreden over de dienstverlening en kan Viermakelaars van harte aanbevelen!
-
Vijfde Rompert 30
9Het contact verliep zeer professioneel. De omschrijving van de woning en de foto's was zeer goed. Deze makelaar verstaat zijn vak
-
Thorbeckeplantsoen 20
10Übersetzt durch KIWir sind total glücklich, dass wir diesen Makler gewählt haben. Er hat uns von Anfang bis Ende super geholfen.