Internetmakelaars Boxtel is een lokale makelaar met expertise in de regio Breda en omgeving. Wij helpen huiseigenaren efficiënt en transparant hun woning te verkopen, met aandacht voor de specifieke kenmerken van het gebied. Onze belofte is om jou te begeleiden van de eerste stap tot het sluiten van de deal, zodat je met rust en vertrouwen kunt kijken naar de toekomst. Wij werken volgens een duidelijke en eenvoudige methode: van woningo...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Leijsenhoek 23 A
4901ER Oosterhout
€ 309.000 k.k.
€ 4.828/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Dr.de Brouwerlaan 101
5283EB Boxtel
€ 359.000 k.k.
€ 4.224/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Steenmarter 40
5283NW Boxtel
€ 519.000 k.k.
€ 3.902/m²
A++++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Isabellastraat 14
4901JS Oosterhout
€ 437.500 k.k.
€ 4.861/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 128 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Zantakker 1
5296NZ Esch
€ 449.500 k.k.
€ 4.086/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 168 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
De Beukums 154
5283XE Boxtel
€ 399.000 k.k.
€ 3.166/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 3