Internetmakelaars Boxtel is een lokale makelaar met expertise in de regio Breda en omgeving. Wij helpen huiseigenaren efficiënt en transparant hun woning te verkopen, met aandacht voor de specifieke kenmerken van het gebied. Onze belofte is om jou te begeleiden van de eerste stap tot het sluiten van de deal, zodat je met rust en vertrouwen kunt kijken naar de toekomst. Wij werken volgens een duidelijke en eenvoudige methode: van woningo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Leijsenhoek 23 A
4901ER Oosterhout
€ 309.000 k.k.
€ 4.828/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Dr.de Brouwerlaan 101
5283EB Boxtel
€ 359.000 k.k.
€ 4.224/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Steenmarter 40
5283NW Boxtel
€ 519.000 k.k.
€ 3.902/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Isabellastraat 14
4901JS Oosterhout
€ 437.500 k.k.
€ 4.861/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Zantakker 1
5296NZ Esch
€ 449.500 k.k.
€ 4.086/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 168 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
De Beukums 154
5283XE Boxtel
€ 399.000 k.k.
€ 3.166/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 3