Spoormakers Makelaardij
Spoormakers Makelaardij staat voor betrouwbare makelaarsdienst in Gemonde en de omgeving. Wij combineren deskundigheid met persoonlijke begeleiding, zodat u zich op uw gemak kunt richten op de wissel van woning of investering. Onze focus ligt op transparante communicatie en realistische aanpak, zodat uw wensen centraal staan in ieder proces. Wij bieden hulp bij zowel de aankoop als de verkoop van woningen, met een sterke nadruk op styli...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Koperslager 16
5272RR Sint-Michielsgestel
€ 450.000 k.k.
€ 4.688/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 212 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bezemerland 12
5313BJ Nieuwaal
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 345 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Schijndelseweg 41 H
5271SB Sint-Michielsgestel
€ 545.000 k.k.
€ 4.658/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Graafseweg 177
5213AE 's-Hertogenbosch
€ 435.000 k.k.
€ 4.485/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
St.Lambertusweg 80
5291AC Gemonde
€ 675.000 k.k.
€ 6.193/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 1310 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Hertelaan 61
5704DM Helmond
€ 535.000 k.k.
€ 4.421/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 323 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (75)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
75 avis total
Funda
57 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
Bruhezerweg 30
9Het contact met Spoormakers en zijn team verliep prettig en informeel. Snelle reactie wanneer het nodig was en een ''to the point'' benadering. Goede makelaar met een uitgebreid netwerk voor eventuele aanvullende diensten.
-
Hoogstraat 23
8Het contact met de makelaar, en de begeleiding van de verkoop verliep heel goed. De makelaar stond ook open voor eigen ideeën en pakte dit meteen op. Omdat het een relatief klein team is heb ik het gevoel dat iedereen op de hoogte is van de situatie, waardoor de lijntjes kort zijn. Dat werkt prettig.
-
Dommelstraat 161
9De makelaar neemt echt de tijd om goed af te stemmen in het voortraject. Stelt zich flexibel op en is goed bereikbaar. We hadden veel vertrouwen in zijn deskundigheid en het was prettig samenwerken.
-
de Bogerd 3
9Tom en team Spoormakers, Hoe kunnen wij jullie beter bedanken als door te zeggen: Bedankt voor het harde werken. Wij hadden geen betere makelaar kunnen hebben. Groetjes Rob en Jolanda
-
Schoolhuisweg 28
10Traduit par l'IABon agent, bonne personne, bonne collaboration et communication. Très satisfait de Tom Spoormakers et ses collègues.
-
Berkdijk 13
7Traduit par l'IAJ'aurais trouvé cela agréable s'il y avait eu plus de communication, si j'avais été mieux informé des événements, c'est cela que j'ai manqué. J'ai vraiment l'impression que mon agent immobilier a fait de son mieux pour nous concernant le prix.