Spoormakers Makelaardij staat voor betrouwbare makelaarsdienst in Gemonde en de omgeving. Wij combineren deskundigheid met persoonlijke begeleiding, zodat u zich op uw gemak kunt richten op de wissel van woning of investering. Onze focus ligt op transparante communicatie en realistische aanpak, zodat uw wensen centraal staan in ieder proces. Wij bieden hulp bij zowel de aankoop als de verkoop van woningen, met een sterke nadruk op styli...
Current housing stock
-
- Available
De Koperslager 16
5272RR Sint-Michielsgestel
€ 450.000 k.k.
€ 4.688/m²
ASave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- 212 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Bezemerland 12
5313BJ Nieuwaal
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
BSave as favorite- Living area
- 135 m²
- Land area
- 345 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Schijndelseweg 41 H
5271SB Sint-Michielsgestel
€ 545.000 k.k.
€ 4.658/m²
ASave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 135 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Graafseweg 177
5213AE 's-Hertogenbosch
€ 435.000 k.k.
€ 4.485/m²
CSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
-
- Available
St.Lambertusweg 80
5291AC Gemonde
€ 675.000 k.k.
€ 6.193/m²
FSave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 1310 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Under consideration
Hertelaan 61
5704DM Helmond
€ 535.000 k.k.
€ 4.421/m²
BSave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 323 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (75)
Review platforms
BronscoresTotal score
75 total reviews
Funda
57 reviews on Funda
18 reviews on Google
-
Bruhezerweg 30
9Het contact met Spoormakers en zijn team verliep prettig en informeel. Snelle reactie wanneer het nodig was en een ''to the point'' benadering. Goede makelaar met een uitgebreid netwerk voor eventuele aanvullende diensten.
-
Hoogstraat 23
8Het contact met de makelaar, en de begeleiding van de verkoop verliep heel goed. De makelaar stond ook open voor eigen ideeën en pakte dit meteen op. Omdat het een relatief klein team is heb ik het gevoel dat iedereen op de hoogte is van de situatie, waardoor de lijntjes kort zijn. Dat werkt prettig.
-
Dommelstraat 161
9De makelaar neemt echt de tijd om goed af te stemmen in het voortraject. Stelt zich flexibel op en is goed bereikbaar. We hadden veel vertrouwen in zijn deskundigheid en het was prettig samenwerken.
-
de Bogerd 3
9Tom en team Spoormakers, Hoe kunnen wij jullie beter bedanken als door te zeggen: Bedankt voor het harde werken. Wij hadden geen betere makelaar kunnen hebben. Groetjes Rob en Jolanda
-
Schoolhuisweg 28
10Translated by AIGood real estate agent, nice person, good cooperation and communication. Very satisfied with Tom Spoormakers and his colleagues.
-
Berkdijk 13
7Translated by AII would have found it pleasant if there had been more communication, I would have been kept more informed about the course of events, that's something I did miss. I do feel that my real estate agent has really done his best for us in terms of price.