Spoormakers Makelaardij
Spoormakers Makelaardij staat voor betrouwbare makelaarsdienst in Gemonde en de omgeving. Wij combineren deskundigheid met persoonlijke begeleiding, zodat u zich op uw gemak kunt richten op de wissel van woning of investering. Onze focus ligt op transparante communicatie en realistische aanpak, zodat uw wensen centraal staan in ieder proces. Wij bieden hulp bij zowel de aankoop als de verkoop van woningen, met een sterke nadruk op styli...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Koperslager 16
5272RR Sint-Michielsgestel
€ 450.000 k.k.
€ 4.688/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 212 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Bezemerland 12
5313BJ Nieuwaal
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 345 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Schijndelseweg 41 H
5271SB Sint-Michielsgestel
€ 545.000 k.k.
€ 4.658/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Graafseweg 177
5213AE 's-Hertogenbosch
€ 435.000 k.k.
€ 4.485/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
St.Lambertusweg 80
5291AC Gemonde
€ 675.000 k.k.
€ 6.193/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 1310 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Hertelaan 61
5704DM Helmond
€ 535.000 k.k.
€ 4.421/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 323 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (75)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
75 reseñas total
Funda
57 opiniones en Funda
18 reseñas en Google
-
Bruhezerweg 30
9Het contact met Spoormakers en zijn team verliep prettig en informeel. Snelle reactie wanneer het nodig was en een ''to the point'' benadering. Goede makelaar met een uitgebreid netwerk voor eventuele aanvullende diensten.
-
Hoogstraat 23
8Het contact met de makelaar, en de begeleiding van de verkoop verliep heel goed. De makelaar stond ook open voor eigen ideeën en pakte dit meteen op. Omdat het een relatief klein team is heb ik het gevoel dat iedereen op de hoogte is van de situatie, waardoor de lijntjes kort zijn. Dat werkt prettig.
-
Dommelstraat 161
9De makelaar neemt echt de tijd om goed af te stemmen in het voortraject. Stelt zich flexibel op en is goed bereikbaar. We hadden veel vertrouwen in zijn deskundigheid en het was prettig samenwerken.
-
de Bogerd 3
9Tom en team Spoormakers, Hoe kunnen wij jullie beter bedanken als door te zeggen: Bedankt voor het harde werken. Wij hadden geen betere makelaar kunnen hebben. Groetjes Rob en Jolanda
-
Schoolhuisweg 28
10Traducido por IABuen agente inmobiliario, persona agradable, buena cooperación y comunicación. Muy satisfecho con Tom Spoormakers y sus colegas.
-
Berkdijk 13
7Traducido por IAHabría encontrado agradable haber habido más comunicación, haber estado mejor informado sobre el desarrollo de los acontecimientos, eso sí lo he echado en falta. Tengo la sensación de que mi agente inmobiliario ha hecho todo lo posible por nosotros en cuanto al precio.