Internetmakelaars Boxtel is een lokale makelaar met expertise in de regio Breda en omgeving. Wij helpen huiseigenaren efficiënt en transparant hun woning te verkopen, met aandacht voor de specifieke kenmerken van het gebied. Onze belofte is om jou te begeleiden van de eerste stap tot het sluiten van de deal, zodat je met rust en vertrouwen kunt kijken naar de toekomst. Wij werken volgens een duidelijke en eenvoudige methode: van woningo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Leijsenhoek 23 A
4901ER Oosterhout
€ 309.000 k.k.
€ 4.828/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Dr.de Brouwerlaan 101
5283EB Boxtel
€ 359.000 k.k.
€ 4.224/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Steenmarter 40
5283NW Boxtel
€ 519.000 k.k.
€ 3.902/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Isabellastraat 14
4901JS Oosterhout
€ 437.500 k.k.
€ 4.861/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Zantakker 1
5296NZ Esch
€ 449.500 k.k.
€ 4.086/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 168 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Beukums 154
5283XE Boxtel
€ 399.000 k.k.
€ 3.166/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 3