JandeMakelaar
"'Personnel et expert'"
JandeMakelaar est un jeune et moderne cabinet d'agence immobilière NVM à service complet qui se concentre sur Haarlemmermeer et les communes environnantes. Avec une forte attention portée à la personnalisation et aux stratégies de vente modernes, nous atteignons toujours le prix de vente le plus élevé possible. Que vous souhaitiez vendre une maison ou un appartement, avoir besoin d'aide pour l'achat ou souhaitiez faire établir un rappor...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Statendam 1
2134WX Hoofddorp
€ 1.325.000 k.k.
€ 6.726/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 197 m²
- Superficie du terrain
- 810 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Wittenburg 31
2135BC Hoofddorp
€ 725.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
De Gelderstraat 12
2131WZ Hoofddorp
€ 595.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Banckspolder 22
2134ZK Hoofddorp
€ 500.000 k.k.
€ 5.882/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Ridderburgpark 133
2135KV Hoofddorp
€ 725.000 k.k.
€ 4.475/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Kruisweg 893 A
2132CB Hoofddorp
€ 775.000 k.k.
€ 6.352/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 467 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (80)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
80 avis total
Funda
53 commentaires sur Funda
27 commentaires sur Google
-
Roekenbos 38
10Het contact met de makelaar is prima zowel via telefoon, mail en whatsapp. Er wordt snel gereageerd en bij bijzonderheden kregen wij direct een bericht of vraag. Wanneer we persoonlijk wilden overleggen konden we ook makkelijk op het kantoor terecht voor extra uitleg. Na elke bezichtiging kregen wij een update en ook een melding dat we weer naar huis konden gaan. Ook tijdens het proces van biedingen werd duidelijk met ons gecommuniceerd. Al met al kregen we een goede begeleidin…
-
Hannie Schaftstraat 153
10Het was voor ons de eerste keer dat we op zoek zijn gegaan naar een andere woning en kwam er veel op ons af. Het contact met de makelaar verliep prima via Whatsapp-groep voor snel reageren van weerskanten. Ook via telefoon en mail was het kantoor goed te bereiken. Ging mee bij elke bezichtiging en keek met een professionele bril naar de woning en ook naar andere belangrijke zaken zoals VVE.
-
Demi Zegstroo
10Onwijs positieve en fijne ervaring. Van begin tot einde alles duidelijk en snel geregeld. Meedenkend en zeer fijn in het contact. Zeker aan te raden al verkoop- en aankoopmakelaar!
-
Biljoen 1
10We hadden een fijn contact met onze makelaar hij reageert snel op mails e.d. we zijn zeer tevreden. Hij wist veel over de omgeving.
-
Engelsholm 37
10Ik ben ontzettend tevreden over de samenwerking met JandeMakelaar. De makelaar denkt echt mee en komt met slimme oplossingen die het beste zijn voor de verkoper. Daarnaast is hij zeer prettig in de omgang. Het kantoor is kleiner, maar dat maakt het juist persoonlijker en een echte aanrader! Ik ben ook bij JandeMakelaar geweest voor de aankoop van een woning, en ook daar was ik weer zeer tevreden over de begeleiding. Ik zou deze makelaar in de toekomst zeker weer inschakelen en …