Fidus Makelaardij Maastricht
Fidus Makelaardij Maastricht staat voor betrouwbare en persoonlijke service in de huizenmarkt van Maastricht. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen we u zorgvuldig en efficiënt door elke stap van de koop- of verkoopprocedure. Wij zijn uw betrouwbare partner in Limburg, waar persoonlijk contact en uw behoeften centraal staan. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, hypotheken en verzekeringen. Wij werken...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Papendaalstraat 5
6215JE Maastricht
€ 498.000 k.k.
€ 4.882/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 336 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wolkammersdreef 75 A
6216RP Maastricht
€ 245.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Broekstraat 42
6247BS Gronsveld
€ 335.000 k.k.
€ 2.888/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 204 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Akersteenweg 50
6227AA Maastricht
€ 349.000 k.k.
€ 2.223/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 289 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Geulhout 4
6241DH Bunde
€ 315.000 k.k.
€ 4.145/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 283 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Veldstraat 73
6227SX Maastricht
€ 499.000 k.k.
€ 3.283/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 309 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (22)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
22 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
-
Frankenstraat 154
9Uitstekende kennis van (en kijk) op de lokale markt, realistische benadering zonder het belang van de verkoper uit het oog te verliezen.
-
Michael Eschlaan 13
9Zeer tevreden over de dienstverlening van Fidus Maastricht. De makelaar was prettig in de communicatie, het verkoopproces verliep soepel en professioneel en mijn huis was snel verkocht voor een uitstekende prijs. Absoluut een aanrader.
-
Populierweg 156
10Wat een geweldig team en wat voor geduld om ons toe te lichten wat er allemaal ging gebeuren nou als je rust wilt en geen stress bel fidus maar toppers zijn het.💐💐
-
Kerkveld 4
9Heel spontaan en enthousiast. Totale ontzorging tijdens het verkoopproces, met een goede en boven verwachting hoge uitkomst.
-
Opalinestraat 21
10Van begin tot eind perfect geholpen. Hadden overal antwoord op. Kon altijd bellen of mailen Zeker een aanrader Mensen die weten hoe het moet 👍 Top team
-
Gerda genders
10als je iets niet weet kun je altijd bellen. Staan je altijd vriendelijk te woord Goede planning wist precies wat er ging gebeuren. Ook mooie foto's van de woning gemaakt
-
Sint Servatiusweg 18
10Traduit par l'IAUn contact très agréable avec Jochem de l'agence immobilière Fidus. Bon plan d'action, avec une base claire, des accords nets. Après les journées de visites, un retour sympathique sur la réaction des acheteurs potentiels à notre maison.