Mark Teeuwissen - Makelaar in Woongeluk
In Huizen staat Mark Teeuwissen - Makelaar in Woongeluk voor een persoonlijke en gerichte aanpak van aankoop en verkoop. Met als doel om mensen te helpen hun woonwensen realiseren, legt hij de nadruk op woongeluk als kernwaarde. Hij zoekt niet alleen naar een woning, maar naar het juiste huis dat past bij jouw levensstijl en behoeften. Mark combineert zijn expertise met een professionele werkwijze, onderbouwd door het VastgoedCert certi...
Offre immobilière actuelle
-
- Vendu
Singel 9
1261XP Blaricum
€ 760.000 k.k.
€ 6.496/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 226 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Wetering 16
1261NH Blaricum
€ 297.500 k.k.
€ 3.967/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Landweg 12
1276AS Huizen
€ 575.000 k.k.
€ 4.637/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 293 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Zomerkade 210
1273SR Huizen
€ 369.500 k.k.
€ 4.347/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Klipper 15
1276BP Huizen
€ 475.000 k.k.
€ 3.571/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Ceintuurbaan 43
1271BG Huizen
€ 695.000 k.k.
€ 5.346/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 413 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (25)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
25 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
9 commentaires sur Google
-
Een funda gebruiker
8Enthousiaste persoon, met levenservaring, inlevingsvermogen en een goed verhaal naar potentiële kopers toe
-
Ceintuurbaan 43
10Prettige makelaar om mee samen te werken; zowel de verkoop van ons oude huis als de aankoop van ons nieuwe huis laten doen.
-
Klipper 15
10Mark heeft precies gedaan waarop ik hoopte. Zeer toegankelijk, prettig en makkelijk in de omgang. Ik zal hem zeker aanbevelen!
-
Kamperzand 26
10Mark heeft ons uitstekend geholpen. Tijdens het kennismakingsgesprek heeft hij goed naar ons geluisterd en op basis daarvan hebben we een plan gemaakt. Er zijn redelijk wat bezichtigingen geweest, maar dit maakte Mark niks uit en bleef altijd enthousiast. Hartstikke bedankt!
-
Plaggewagen 2
10Traduit par l'IAMark a bien pris en compte mes intérêts lors de la vente. Mark est très agréable à l'oral. Communication claire.
-
Driestweg 11
9Traduit par l'IAMark est une personne très fine, qui se concentre sur le bonheur au logement. Il réfléchit de manière critique et pense en dehors des sentiers battus. Il est compétent en visites et négociations, et possède en outre un réseau fin autour de lui.
-
Eikenweg 32
9Traduit par l'IANous connaissions déjà Marc du temps de la vente d'une ancienne maison. Marc est toujours très flexible lorsqu'il s'agit de se connecter rapidement dans un processus d'achat et possède une bonne connaissance du marché aussi en dehors de Immobilier.