Germeraad Makelaars
"Le courtier de Steen et Nord-Frisée !"
Bij Germeraad Makelaars staan we al bijna 40 jaar voor je klaar met het kopen of verkopen van een woning. Wij begrijpen dat dit een belangrijke keuze is en zorgen ervoor dat je op de juiste manier wordt begeleid. Onze medewerkers Jantine, Maaike, Anne, Marc, Jesse en Krista staan altijd voor je klaar om jouw wensen te realiseren. Of je nu op zoek bent naar een nieuw huis of wil dat je huidige woning in goede handen komt, wij helpen je g...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Oudebildtdijk 110
9078WK Oudebildtzijl
€ 245.000 k.k.
€ 1.738/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 900 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Great Sminia 14
9172RA Ferwert
€ 299.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 351 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Lytse Dyk 3
9055NC Britsum
€ 325.000 k.k.
€ 3.066/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Camstrastrjitte 7
9036MA Menaam
€ 389.000 k.k.
€ 3.442/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 518 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Lege Marren 5
9051PJ Stiens
€ 550.000 k.k.
€ 4.231/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 530 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Binnenbuorren 9
9034GN Marsum
€ 399.500 k.k.
€ 3.222/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 863 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (87)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
87 avis total
Funda
44 commentaires sur Funda
43 commentaires sur Google
-
Sixmastins 4
10Het contact was altijd goed. Bij vragen heel snel een antwoord. Alles ging in een rustig tempo. Geen overhaaste acties. Maar goed om rustig met zo'n belangrijke stap acties te ondernemen. Zeer vriendelijk en duidelijke afspraken . Zeker aan te raden .
-
Akasiahôf 24
10Heel positief en ook zoals verwacht. Professioneel en toch persoonlijk. Continu bereid tot informatie en uitleg. Aanrader voor belangstellenden .
-
Tulipastrjitte 42
10Jammmer dat u iemend dwingt om een commentaar van een minimaal aantal letters dwingt. ik heb niet meer commentaar dan "het was perfect"
-
b wiersma
10Ik ben heel tevreden. Het verkoopproces verliep voorspoedig, de dienstverlening was prima.
-
Siktaris Brouwerstraat 1 B
10Fijne makelaar. Goed bereikbaar en meedenken. Open communicatie en huis goed verkocht. De makelaar onderhield goed het contact met ons en dacht mee in de mogelijkheden.
-
Finne 77
10Ik ben heel tevreden over het verloop van het verkoopproces; de verkoop verliep voorspoedig, de dienstverlening was prima.
-
Wybe Vaartjes
10Traduit par l'IANous avons mis notre maison en vente via un agent immobilier recommandé par des amis et nous sommes très satisfaits de cet agent ainsi que de toute l'équipe qui y travaille. En effet, nous avons été aidés via le mail, par téléphone et par WhatsApp, c'est tout simplement un très grand recommandé. Et nous recommanderions cet agent à tous le monde. Chapeau.