KRK Makelaars Heerhugowaard
"Choisissez votre agent immobilier personnel à Heerhugowaard"
Bij KRK Heerhugowaard staat uw woonwens centraal. Of u nu een woning wilt verkopen of kopen, wij helpen u graag op weg met persoonlijk advies en professionele ondersteuning. Ons team van vier enthousiaste medewerkers zorgt ervoor dat u op de juiste manier wordt begeleid, vanaf het eerste gesprek tot en met de overdracht. Wij luisteren naar uw wensen en houden rekening met uw persoonlijke situatie, zodat wij de beste oplossing voor u kun...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Steenuil 23
1704TD Heerhugowaard
€ 549.000 k.k.
€ 3.475/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 158 m²
- Superficie du terrain
- 240 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bloementuin 5
1648LW De Goorn
€ 699.000 k.k.
€ 4.510/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 279 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zuidje 20 D
1636XC Schermerhorn
€ 449.000 k.k.
€ 4.726/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Groenlingstraat 51
1706BL Heerhugowaard
€ 375.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- 94 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Mahonialaan 48
1702XC Heerhugowaard
€ 475.000 k.k.
€ 4.657/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 309 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Grutto 15
1645TH Ursem
€ 375.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (141)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
141 avis total
Funda
28 commentaires sur Funda
113 commentaires sur Google
-
Venkel 9
9Het contact met mijn makelaar van KRK was prettig. Bij vragen kon ik altijd bellen of langskomen. Bij aanvang werd rustig de tijd genomen om alles door te nemen. Ze zijn erg flexibel!
-
Anna van Renesselaan 74
9Contact verliep soepel en klantvriendelijk! Wij zijn heel blij en tevreden dat ons huis verkocht is.
-
Anna Clasina op 't Landtplantsoen 12
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van KRK Makelaars bij de verkoop van het huis van onze overleden (schoon-)moeder. In een emotioneel moeilijke periode hebben zij zich bijzonder begripvol, betrokken en meedenkend opgesteld. Vanaf het eerste contactmoment voelden we ons serieus genomen en goed ondersteund. Er werd duidelijk gecommuniceerd, snel geschakeld en altijd rekening gehouden met onze situatie en wensen. Dit gaf ons veel vertrouwen en rust tijdens het hele verkoo…
-
Irene Vorrinkland 32
10Prima! In een eerdere beoordeling ook al aangegeven dat we zeer tevreden waren met de begeleiding van Jordy. Afspraken werden steeds snel gemaakt en vlot afgehandeld.
-
J B
10Traduit par l'IASuper bien aidé dans la vente de notre maison !
-
Zuiderlicht 135