KRK Makelaars Heerhugowaard
"Kies uw persoonlijke makelaar in Heerhugowaard"
Bij KRK Heerhugowaard staat uw woonwens centraal. Of u nu een woning wilt verkopen of kopen, wij helpen u graag op weg met persoonlijk advies en professionele ondersteuning. Ons team van vier enthousiaste medewerkers zorgt ervoor dat u op de juiste manier wordt begeleid, vanaf het eerste gesprek tot en met de overdracht. Wij luisteren naar uw wensen en houden rekening met uw persoonlijke situatie, zodat wij de beste oplossing voor u kun...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Steenuil 23
1704TD Heerhugowaard
€ 549.000 k.k.
€ 3.475/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bloementuin 5
1648LW De Goorn
€ 699.000 k.k.
€ 4.510/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zuidje 20 D
1636XC Schermerhorn
€ 449.000 k.k.
€ 4.726/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Groenlingstraat 51
1706BL Heerhugowaard
€ 375.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 94 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Mahonialaan 48
1702XC Heerhugowaard
€ 475.000 k.k.
€ 4.657/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Grutto 15
1645TH Ursem
€ 375.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (141)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
141 reviews totaal
Funda
28 reviews op Funda
113 reviews op Google
-
Venkel 9
9Het contact met mijn makelaar van KRK was prettig. Bij vragen kon ik altijd bellen of langskomen. Bij aanvang werd rustig de tijd genomen om alles door te nemen. Ze zijn erg flexibel!
-
Anna van Renesselaan 74
9Contact verliep soepel en klantvriendelijk! Wij zijn heel blij en tevreden dat ons huis verkocht is.
-
Anna Clasina op 't Landtplantsoen 12
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van KRK Makelaars bij de verkoop van het huis van onze overleden (schoon-)moeder. In een emotioneel moeilijke periode hebben zij zich bijzonder begripvol, betrokken en meedenkend opgesteld. Vanaf het eerste contactmoment voelden we ons serieus genomen en goed ondersteund. Er werd duidelijk gecommuniceerd, snel geschakeld en altijd rekening gehouden met onze situatie en wensen. Dit gaf ons veel vertrouwen en rust tijdens het hele verkoo…
-
Irene Vorrinkland 32
10Prima! In een eerdere beoordeling ook al aangegeven dat we zeer tevreden waren met de begeleiding van Jordy. Afspraken werden steeds snel gemaakt en vlot afgehandeld.
-
J B
10Super fijn geholpen met de verkoop van ons huis !
-
Zuiderlicht 135
10Begin 2025 hebben wij een nieuwbouwappartement gekocht via KRK Alkmaar. Omdat we een goede ervaring hadden bij KRK, hebben we door KRK Heerhugowaard een gratis waardebepaling van onze woning laten doen en vervolgens bij hen in de verkoop gezet. Binnen enkele weken was het huis verkocht tegen de prijs die we ervoor wilden hebben. Omdat ons nieuwbouwappartement nog niet klaar is, huren we ter overbrugging nu een prachtig appartement. Wederom via KRK. We zijn erg tevreden over …