KRK Makelaars Heerhugowaard
"Choose your personal broker in Heerhugowaard"
Bij KRK Heerhugowaard staat uw woonwens centraal. Of u nu een woning wilt verkopen of kopen, wij helpen u graag op weg met persoonlijk advies en professionele ondersteuning. Ons team van vier enthousiaste medewerkers zorgt ervoor dat u op de juiste manier wordt begeleid, vanaf het eerste gesprek tot en met de overdracht. Wij luisteren naar uw wensen en houden rekening met uw persoonlijke situatie, zodat wij de beste oplossing voor u kun...
Current housing stock
-
- Available
Steenuil 23
1704TD Heerhugowaard
€ 549.000 k.k.
€ 3.475/m²
ASave as favorite- Living area
- 158 m²
- Land area
- 240 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Bloementuin 5
1648LW De Goorn
€ 699.000 k.k.
€ 4.510/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 155 m²
- Land area
- 279 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Zuidje 20 D
1636XC Schermerhorn
€ 449.000 k.k.
€ 4.726/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Groenlingstraat 51
1706BL Heerhugowaard
€ 375.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- 94 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Mahonialaan 48
1702XC Heerhugowaard
€ 475.000 k.k.
€ 4.657/m²
ESave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 309 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Grutto 15
1645TH Ursem
€ 375.000 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 147 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (141)
Review platforms
BronscoresTotal score
141 total reviews
Funda
28 reviews on Funda
113 reviews on Google
-
Venkel 9
9Het contact met mijn makelaar van KRK was prettig. Bij vragen kon ik altijd bellen of langskomen. Bij aanvang werd rustig de tijd genomen om alles door te nemen. Ze zijn erg flexibel!
-
Anna van Renesselaan 74
9Translated by AIThe contact was smooth and customer-friendly! We are very happy and satisfied that our house is sold.
-
Anna Clasina op 't Landtplantsoen 12
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van KRK Makelaars bij de verkoop van het huis van onze overleden (schoon-)moeder. In een emotioneel moeilijke periode hebben zij zich bijzonder begripvol, betrokken en meedenkend opgesteld. Vanaf het eerste contactmoment voelden we ons serieus genomen en goed ondersteund. Er werd duidelijk gecommuniceerd, snel geschakeld en altijd rekening gehouden met onze situatie en wensen. Dit gaf ons veel vertrouwen en rust tijdens het hele verkoo…
-
Irene Vorrinkland 32
10Prima! In een eerdere beoordeling ook al aangegeven dat we zeer tevreden waren met de begeleiding van Jordy. Afspraken werden steeds snel gemaakt en vlot afgehandeld.
-
J B
10Translated by AISuper fine helped with the sale of our house !
-
Zuiderlicht 135
10Translated by AIAt the beginning of 2025, we bought a new build apartment through KRK Alkmaar. Because we had a good experience with KRK, we had a free valuation of our home done through KRK Heerhugowaard and then put it up for sale with them. Within a few weeks, the house was sold at the price we wanted. Because our new build apartment is not yet ready, we are currently renting a beautiful apartment as a temporary solution. Again through KRK. We are very satisfied with …