In Amsterdam staat Verkoopmakelaar Bas voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij begrijpen de emoties die gepaard gaan met het kopen of verkopen van een huis en staan je daarbij met helder advies. Onze specialisatie ligt in woningstyling, beleggen en expat-gerichte zaken. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op jouw wensen. Wij z...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Wezenstraat 42 B
1781GM Den Helder
€ 210.000 k.k.
€ 2.692/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wezenstraat 42 A
1781GM Den Helder
€ 185.000 k.k.
€ 2.761/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hector Treubstraat 53
1782HD Den Helder
€ 185.000 k.k.
€ 2.256/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 101 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Klipper 8
1713WP Obdam
€ 475.000 k.k.
€ 3.626/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 275 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Diamant 56
1761VC Anna Paulowna
€ 385.000 k.k.
€ 3.319/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 111 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nijenburglaan 3
1713BH Obdam
€ 315.000 k.k.
€ 5.526/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (166)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
166 avis total
Funda
24 commentaires sur Funda
142 commentaires sur Google
-
Trees Dovianus
10Ons huis in Purmerend is verkocht dankzij de geweldige Verkoopmakelaar Daan Koenhein! Zo een fijne , empatische man! Zeer aan te raden en wellicht voor herhaling vatbaar! Dank je wel Daan, je bent bijzonder!!!!
-
Rene
10Wij hebben echt een top ervaring gehad met Makelaar Bas. We zijn geholpen door Yasmina. Binnen een maand hebben we een huurwoning wat goed bij ons past gevonden in Amsterdam! Yasmina stond op elk moment van de dag klaar voor ons. Hele goede ervaring, ik raad Makelaar Bas aan iedereen aan!!
-
Lamoenstraat 49
10De makelaar Daan van Verkoopmakelaar Bas was een prettig en deskundig persoon. Ik zou deze makelaar aan iedereen aanbevelen.
-
Zwaluw 5
7Aardige en vriendelijke man. Courtage uiteraard conform het afgesproken contract maar met slechts bezichtigingen en nog eens bijna € 1200 extra voor foto's vonden wij het uiteindelijke bedrag van bijna €12.000 niet in verhouding met de geleverde prestaties. Te meer daar er meerdere (meet en inschatting) fouten zijn geweest die we zelf moesten corrigeren. Ook kon er op ons expliciete verzoek niet eens door de makelaar een papieren versie van het "voorlopige koopcontract" worden g…
-
Middelzand 5702
10Een verfrissend jonge makelaardij. Service met een dikke plus:). Vragen worden per omgaande beantwoord. Documenten staan snel voor je klaar. Je wordt meteen teruggebeld. Nuchtere kijk op de woning. Geen opklopperij. Heel fijn persoonlijk contact. Ik zou zeggen: DOEN!