REBO Vastgoed Groep | Wonen
"Voulons-nous remplir ensemble toutes tes aspirations d'habitat?"
Bij REBO Vastgoed Groep in Arnhem helpen we je graag op weg naar jouw ideale woonoplossing. Of je nu zoekt naar een nieuw huis, wil verhuizen of hulp nodig hebt bij de aankoop of verkoop van je woning, wij staan voor je klaar. Met een sterke aanwezigheid in de regio en meerdere kantoren, hebben wij het juiste netwerk om jouw woonwensen te realiseren. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxati...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Haafakker 67
6578BZ Leuth
€ 425.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 280 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oude Velperweg 58
6824HG Arnhem
€ 760.000 k.k.
€ 4.691/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- 284 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Jan Dommeringpad 9
6811AZ Arnhem
€ 390.000 k.k.
€ 5.000/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Wichard van Pontlaan 100 A
6824GM Arnhem
€ 280.000 k.k.
€ 3.182/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Wichard van Pontlaan 74
6824GM Arnhem
€ 225.000 k.k.
€ 4.412/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Wichard van Pontlaan 16
6824GM Arnhem
€ 240.000 k.k.
€ 4.211/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (18)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
18 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
-
Simon Carmiggeltstraat 73
8Fijn contact, ze waren flexibel, hebben ons goed geholpen in de afwegingen en afhandeling van de documenten.
-
Conerij 22
10Zeer tevreden met het traject te danken aan Rebo en Jeannet! Heldere afspraken met daarbij een digitale platform waar je alles kunt bijhouden.
-
Hoedenmakersveste 19
9We waren positief verrast door de opstelling en houding. Omdat het voor ons meer dan 20 jaar geleden was hebben wij ons opengesteld voor de adviezen expertise van de makelaar. Dit heeft een positieve invloed op het hele proces gehad.
-
Avondster 32
8Traduit par l'IAPuisque REBO nous a également aidés avec notre recherche, il y a déjà 4 ans de contact mutuel. Des personnes sympathiques qui étaient toujours présentes lors des visites et qui donnaient un conseil honnête. Elles osent parfois poser les questions que l'on n'ose pas poser soi-même. Nous avons également reçu de bons conseils lors de la vente et nous avons cherché ensemble la meilleure stratégie. Nous avons toujours été bien aidés pour tous les papiers et démarches administratives. REBO nous a aidés à la fois par téléphone et par e-mail …
-
Lange Maat 115
7Traduit par l'IAContact aimable, explication claire sur la vente et les procédures. Aucun contact superflu ou inutile. Réponse rapide aux questions et réponses claires, Satisfait de Rebo courtage !