Marcel Stork Makelaardij
À Emmen, Marcel Stork Makelaardij vous accompagne de manière fiable et personnalisée lors de la vente, de l'achat ou de l'évaluation de votre maison. Avec une forte attention portée à la clarté et à la transparence, nous veillons à ce que vous fassiez chaque étape sur le marché immobilier avec confiance. Notre expérience et notre passion pour l'immobilie sont au coeur de tout ce que nous faisons. Nous offrons un service avec des lignes...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Heemskerkstraat 1
7887AA Erica
€ 595.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 273 m²
- Superficie du terrain
- 770 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Karbeel 33
7811XL Emmen
€ 325.000 k.k.
€ 4.167/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Eerste Verbindingsweg 1
7881LL Emmer-Compascuum
€ 335.000 k.k.
€ 2.769/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 740 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Bonte Specht 39
7827RA Emmen
€ 425.000 k.k.
€ 3.171/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 281 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Uilenveld 530
7827GZ Emmen
€ 385.000 k.k.
€ 2.894/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Beryldreef 3
7828CH Emmen
€ 290.000 k.k.
€ 2.338/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (41)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
41 avis total
Funda
23 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
Vogelwikke 91
10Fijne samenwerking met Marcel Stork: betrokken, goed bereikbaar en realistisch in zijn advies. Ik zou Marcel zeker aanbevelen!
-
Martine Stulp
10Na wat mindere ervaringen bij andere makelaars, hebben we op basis van reviews voor Marcel Stork gekozen om onze woning te verkopen. Zeker geen spijt van. Marcel is persoonlijk, vriendelijk, professioneel en heel toegankelijk. Altijd bereikbaar en nadat je huis online in de verkoop komt hoef je nergens meer naar om te kijken. Alles wordt automatisch geregeld, maar wel met altijd even een berichtje van de gezette stap. Wat we van meerwaarde vonden was dat Marcel respect toonde voor onze woning met wat achterstalligheden en ons betrok bij het bepalen van de waarde. We zouden hem bij iedereen aanraden.
-
Noorderdiep 203
10Marcel was geweldig, hij heeft goed geholpen en geen poespas. Ook enorm goed geholpen met de prijsonderhandelingen.
-
Laan van de Iemenhees 374
9Marcel Stork is een hele fijne makelaar, omdat hij verstand van zaken heeft, transparant is en snel communiceert en handelt. Daarnaast is hij als mens ook heel vriendelijk.
-
Agaatdreef 60
10Traduit par l'IAMarcel Stork Makelaardij nous a excellamment aidés. Agréable à travailler, communication claire, sait de quoi il parle, pense avec nous et flexible. À recommander !