Suelmann Makelaardij
"De makelaar dichtbij!"
Suelmann Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Emmen en de omgeving. Wij zijn er voor je bij het kopen of verkopen van een woning en zorgen ervoor dat ieder proces soepel verloopt. Onze klantgerichte aanpak en ervaring zorgen voor een rustige en doordachte benadering van de woningmarkt. Met een uitstekende reputatie en veelvuldig positieve feedback, zijn wij er trots op dat we een 9 score halen voor onze...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ratelaar 57
7761KE Schoonebeek
€ 350.000 k.k.
€ 2.632/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 199 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerspellaan 76
7824JK Emmen
€ 219.000 k.k.
€ 2.190/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 216 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Zweelerbrink 136
7812JN Emmen
€ 249.500 k.k.
€ 2.803/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 354 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
De Loegen 15
7894DA Zwartemeer
€ 265.000 k.k.
€ 2.137/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 189 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Landschaplaan 40
7824BK Emmen
€ 165.000 k.k.
€ 2.171/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Het Spaan 11
7884PV Barger-Compascuum
€ 275.000 k.k.
€ 2.594/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 379 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Rene Mensen
10 -
Karin Schnieders
10Betrokken team en staan altijd voor je klaar. Ons huis was gelijk verkocht.
-
Berend Slingenbergstraat 6
10Fijne makelaar. Goede gesprekken en je wordt goed op de hoogte gehouden. Top ervaring voor ons. We zouden iedereen het aanbevelen.
-
Dagpauwoog 4 A
9Heel fijn contact vragen worden direct beantwoord. Ook de juiste kennis begeleiding tijden het verkoopproces.
-
Hoornwerk 52
9Door Tim en Monique vakkundig geholpen. Zowel bij advies als met invullen van move. Ze zijn op de hoogte van het bestaande aanbod en geven goede adviezen.
-
Splitting 155 G
10Wij hebben de prettige samenwerking met Suelmann Makelaardij erg gewaardeerd. Ook de service en kundigheid van medewerkers voelde goed. We willen hen hiervoor graag bedanken.
-
Neptunusbaan 23
10Goede service, vriendelijke medewerkers die alles prima voor je regelen en je met raad en daad bijstaan.
-
Wim Wijnands
10 -
De Hietbrink 2
10Zeer positieve ervaring met Suelmann Makelaardij. Tim en Monique zijn prettig in de omgang, flexibel en communiceren helder en snel met ons als verkoper. Professioneel en betrokken van begin tot eind.
-
Trumanstraat 54
10Goed geholpen bij het verkopen van de woning . Samen goed overlegd wat wel en wat niet . Ja ben er tevreden over top makelaardij
-
Willem Grolstraat 130
10Wij zijn heel erg tevreden, goede begeleiding en advies. Ze helpen je met al je vragen en alles wordt voor je geregeld. Dikke pluim voor Tim en Monique