Marcel Stork Makelaardij
In Emmen staat Marcel Stork Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Met een sterke focus op duidelijkheid en transparantie zorgen wij ervoor dat u elke stap op de woningmarkt met vertrouwen zet. Onze ervaring en passie voor makelaardij staan centraal in alles wat we doen. Wij bieden dienstverlening met korte lijnen en directe communicatie. Onze expertise is versterkt doo...
Current housing stock
-
- Available
Heemskerkstraat 1
7887AA Erica
€ 595.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 273 m²
- Land area
- 770 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Karbeel 33
7811XL Emmen
€ 325.000 k.k.
€ 4.167/m²
ASave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Under consideration
Eerste Verbindingsweg 1
7881LL Emmer-Compascuum
€ 335.000 k.k.
€ 2.769/m²
CSave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 740 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Bonte Specht 39
7827RA Emmen
€ 425.000 k.k.
€ 3.171/m²
BSave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 281 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Uilenveld 530
7827GZ Emmen
€ 385.000 k.k.
€ 2.894/m²
ASave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 158 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold
Beryldreef 3
7828CH Emmen
€ 290.000 k.k.
€ 2.338/m²
BSave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 155 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (41)
Review platforms
BronscoresTotal score
41 total reviews
Funda
23 reviews on Funda
18 reviews on Google
-
Vogelwikke 91
10Fijne samenwerking met Marcel Stork: betrokken, goed bereikbaar en realistisch in zijn advies. Ik zou Marcel zeker aanbevelen!
-
Martine Stulp
10Na wat mindere ervaringen bij andere makelaars, hebben we op basis van reviews voor Marcel Stork gekozen om onze woning te verkopen. Zeker geen spijt van. Marcel is persoonlijk, vriendelijk, professioneel en heel toegankelijk. Altijd bereikbaar en nadat je huis online in de verkoop komt hoef je nergens meer naar om te kijken. Alles wordt automatisch geregeld, maar wel met altijd even een berichtje van de gezette stap. Wat we van meerwaarde vonden was dat Marcel respect toonde voor onze woning met wat achterstalligheden en ons betrok bij het bepalen van de waarde. We zouden hem bij iedereen aanraden.
-
Noorderdiep 203
10Marcel was geweldig, hij heeft goed geholpen en geen poespas. Ook enorm goed geholpen met de prijsonderhandelingen.
-
Laan van de Iemenhees 374
9Marcel Stork is een hele fijne makelaar, omdat hij verstand van zaken heeft, transparant is en snel communiceert en handelt. Daarnaast is hij als mens ook heel vriendelijk.
-
Agaatdreef 60
10Translated by AIMarcel Stork Real Estate has helped us excellently. Pleasant to deal with, clear in communication, knows what he's talking about, thinks along and flexible. Recommended!
-
Tellingakker 12