Limbourg Huis & Hypotheek
Limbourg Huis & Hypotheek is de vertrouwde makelaar in Vaals (Zuid-Limburg) voor de aan- of verkoop van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie staat het kantoor voor u klaar om uw wensen te realiseren. Of u nu op zoek bent naar een droomwoning of uw huidige woning wilt verhuren, wij zorgen voor een professionele en zorgeloze ervaring. Wij bieden persoonlijke begeleiding bij de verkoop van woninge...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vijlenberg 84
6294AZ Vijlen
€ 675.000 k.k.
€ 3.792/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 178 m²
- Superficie du terrain
- 793 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nieuwstraat 169
6461KB Kerkrade
€ 298.000 k.k.
€ 1.784/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- 290 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Ceresstraat 240
6291XZ Vaals
€ 549.000 k.k.
€ 3.327/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 544 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Pr Willem Alexanderpln 35
6291GZ Vaals
€ 399.000 k.k.
€ 3.192/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Grensstraat 8
6291GA Vaals
€ 479.000 k.k.
€ 1.761/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 272 m²
- Superficie du terrain
- 240 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Tentstraat 58 a
6291BJ Vaals
€ 649.000 k.k.
€ 3.261/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 199 m²
- Superficie du terrain
- 603 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (13)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
13 avis total
13 commentaires sur Google
-
Els Bischoff
10Alles wat de verkoop van ons appartement betreft is vlot en in goed overleg met Ruben Bleijlevens verlopen. Dit is te danken aan zijn deskundige en toegankelijke houding.
-
Jean Hupperets
10Enkele jaren geleden hebben we een fijne woning via Limbourg aangekocht. Ondanks dat we wat laat waren in het bezichtigingen- en biedingencircus (de koopgekte was op dat moment op zijn hoogtepunt) ging het maken van een afspraak makkelijk. Makelaar Ruben Bleijlevens was flexibel en gaf de juiste informatie. Toen bleek dat wij de biedingstrijd gewonnen hadden heeft Ruben de afhandeling ook vakkundig geregeld. Volgende keer graag weer!
-
Ivan Costa
2Ik was geïnteresseerd in een bezichtiging van het huis en kon snel een eerste afspraak maken. Toen ik belde om een nieuwe afspraak te plannen, omdat mijn familie niet beschikbaar was, was de medewerker onbeleefd en niet echt geïnteresseerd in het aanbieden van verdere mogelijkheden.
-
Hugo Breidbach
10Traduit par l'IAConseil très aimable. Il a toujours une excellente idée. Il fait cela depuis des années. Top.
-
Stanislav Yordanov
10 -
Robert Slangen
10Traduit par l'IAAvant
-
Kasra H
2 -
Kristoffer Andrea Stapelmann
2 -
Floris G
10Traduit par l'IAVia l'agence immobilière Limbourg Wonen à Vaals, la vente de la maison à Kerkrade de mon père s'est déroulée sans problème, clairement et rapidement. Un agent immobilier qui est toujours prêt à réfléchir avec moi et qui a soutenu mon père en tant que vendeur à plusieurs reprises par son conseil et son aide. Ruben, merci !