Damen Makelaardij | Heerlen
"Votre agent immobilier pour le Limbourg du Sud et du Centre"
Makelaardij, hypotheken en verzekeringen Damen is een full-service advieskantoor dat al drie generaties lang op de markt staat. Met persoonlijk advies, goede service en een actieve houding heeft het familiebedrijf zich in Limburg als betrouwbare partner opgesteld. Onder leiding van Jos Damen is Damen uitgegroeid tot de grootste makelaardij in Limburg, met kantoren in meerdere steden. Bij Damen staat de menselijke maat centraal. Wij gelo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Pleijweg 24
6415RH Heerlen
€ 398.000 k.k.
€ 3.134/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 430 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Permstraat 11
6412DG Heerlen
€ 259.000 k.k.
€ 1.977/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 209 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Fabritiusstraat 19
6461VS Kerkrade
€ 315.000 k.k.
€ 2.864/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 256 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Tichelstraat 63
6464GR Kerkrade
€ 259.000 k.k.
€ 3.159/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bergstraat 15
6431BM Hoensbroek
€ 202.500 k.k.
€ 2.470/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 185 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nieuwwijkstraat 21
6451GA Schinveld
€ 379.000 k.k.
€ 3.414/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 605 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (260)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
260 avis total
Funda
166 commentaires sur Funda
94 commentaires sur Google
-
Maastrichterweg 48
8Gehele proces aangenaam en goed begeleid en snelle reactietijd qua opvolging processen. Ik zou Damen zeker aanbevelen.
-
Krijgersberglaan 51
9contact verliep zeer goed, duidelijke afspraken die nagekomen werden. en deskundig als de schatting van de verkoop opbrengst een criterium is. Absolut geen klacht.
-
In de Boomgaard 21
10Alles was top van begin tot einde. Contact met makelaar was super fijn. Binnen 2 weken was huis verkocht.
-
Burggraverhof 7
9Prettig contact met de makelaar die, in alle opzichten, kundig was. Enig verbeterpunt is de maatvoering in de plattegronden.
-
Annie M.G. Schmidt-plantsoen 48
10Contact met Jos Toussaint van Damen was vanaf begin heel prettig, goede communicatie, hij is vlgs mij van het motto Zeg wat je doet en doe wat je zegt! Ook complimenten voor Floris en de fotografe!
-
Constantijn Huygensstraat 69
9Er was een fijn contact met de makelaar(NielsVandeberg) voelde zeer persoonlijk maar ook profe cioneel. Ook met de financiele adviseur (Isabella Van Es) hebben we een fijn contact gehad
-
Johannes Vermeerstraat 11
10Het contact met deze makelaar is in een woord Top! Het contact en deskundigheid, de actuele waarde en service is gewoon goed! Erg tevreden.
-
Baanstraat 138
10Wij hebben de verkoop van ons als ontzettend fijn en deskundig ervaren! Ik zou Damen absoluut aanraden!