Limbourg Huis & Hypotheek
Limbourg Huis & Hypotheek is de vertrouwde makelaar in Vaals (Zuid-Limburg) voor de aan- of verkoop van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie staat het kantoor voor u klaar om uw wensen te realiseren. Of u nu op zoek bent naar een droomwoning of uw huidige woning wilt verhuren, wij zorgen voor een professionele en zorgeloze ervaring. Wij bieden persoonlijke begeleiding bij de verkoop van woninge...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Vijlenberg 84
6294AZ Vijlen
€ 675.000 k.k.
€ 3.792/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 793 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Nieuwstraat 169
6461KB Kerkrade
€ 298.000 k.k.
€ 1.784/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 167 m²
- Área del lote
- 290 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Ceresstraat 240
6291XZ Vaals
€ 549.000 k.k.
€ 3.327/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 544 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Pr Willem Alexanderpln 35
6291GZ Vaals
€ 399.000 k.k.
€ 3.192/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Grensstraat 8
6291GA Vaals
€ 479.000 k.k.
€ 1.761/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 272 m²
- Área del lote
- 240 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Tentstraat 58 a
6291BJ Vaals
€ 649.000 k.k.
€ 3.261/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 199 m²
- Área del lote
- 603 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (13)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
13 reseñas total
13 reseñas en Google
-
Els Bischoff
10Alles wat de verkoop van ons appartement betreft is vlot en in goed overleg met Ruben Bleijlevens verlopen. Dit is te danken aan zijn deskundige en toegankelijke houding.
-
Jean Hupperets
10Enkele jaren geleden hebben we een fijne woning via Limbourg aangekocht. Ondanks dat we wat laat waren in het bezichtigingen- en biedingencircus (de koopgekte was op dat moment op zijn hoogtepunt) ging het maken van een afspraak makkelijk. Makelaar Ruben Bleijlevens was flexibel en gaf de juiste informatie. Toen bleek dat wij de biedingstrijd gewonnen hadden heeft Ruben de afhandeling ook vakkundig geregeld. Volgende keer graag weer!
-
Ivan Costa
2Ik was geïnteresseerd in een bezichtiging van het huis en kon snel een eerste afspraak maken. Toen ik belde om een nieuwe afspraak te plannen, omdat mijn familie niet beschikbaar was, was de medewerker onbeleefd en niet echt geïnteresseerd in het aanbieden van verdere mogelijkheden.
-
Hugo Breidbach
10Traducido por IAConsejo muy amable. Siempre tiene una idea excelente. Lo ha estado haciendo durante años. Top.
-
Stanislav Yordanov
10 -
Robert Slangen
10Traducido por IAPara
-
Kasra H
2 -
Kristoffer Andrea Stapelmann
2 -
Floris G
10Traducido por IAVía la inmobiliaria Limbourg Wonen en Vaals, la venta de la casa en Kerkrade de mi padre fue fluida, clara y rápida. Un agente inmobiliario que siempre está dispuesto a pensar conmigo y a ayudar a mi padre como vendedor en múltiples momentos. Ruben, gracias ¡!